Yeni PUBG Mobile güncellemesi çıktı

EUPHRAT

Mevsim.Org Doğru Adrestesiniz
Yönetici
Katılım
3 Ocak 2017
Mesajlar
1,197
Tepkime puanı
2,691
Puanları
113
PUBG Mobile Season 8: Oyunu daha iyi yapan en iyi 5 değişiklik

PUBG Mobile Season 8 silah laboratuarında Scar-L için yepyeni bir "Okyanusun Gücü" teması, Bizon silahı ve 'Su Patlama' derisini getiriyor

PUBG Mobile Season 8 geçtiğimiz hafta silah kaplamaları, kıyafetler, ödüller, yeni tema ve daha birçok özellik içeren bir dizi yeni özellikle piyasaya sürüldü. Yeni sezon çoktan başladı ve bundan hoşlanacak çok şey var, özellikle de yepyeni bir “Okyanusun Gücü” teması, Bizon silahı ve silah laboratuarındaki Scar-L için bir 'Su Blaster' derisi. İşte bu sezon oyuna giren en yeni 5 eklemenin listesi.
5872


Derecelendirme koruma kartı : Derecelendirme koruma kartı (süre) ve derecelendirme koruma kartı (kullanım) dahil olmak üzere yeni derecelendirme koruma kartları, derecelendirmeler değiştiğinde geçerli olacaktır. Kart aktifken hiçbir puan düşülmez. Sadece Crown seviyesi ve altı için geçerlidir. Kart, oyuncuların derecelendirme kesintileri yapmasına yardımcı olacak.

HDR Modu : PUBG Mobile Season 8, HDR (High Dynamic Range) moduna bir güncelleme getiriyor. PUBG'nin 8. Sezonu, üst seviye cihaz için yüksek kare hızı seçeneği ile geliyor. Etkinleştirildiğinde, yeni mod daha iyi görsel ayrıntılar ve pil ömrü pahasına daha yumuşak bir oyun deneyimi getirecek. HDR Modu, gölge ve vurgu bölgelerinde ayrıntıların iyileştirilmesine yardımcı olarak daha parlak bir deneyim sunar.

PP-19 Bizon tabancası : Yeni alt makineli tüfek, bir SMG'deki en büyük dergiyi sunar. 9 mm mermi kullanır ve bir dergide 53 mermi vardır. Aynı zamanda sınırlı bulmaca ve manzaraları destekler. Yeni silah ilk olarak PUBG - Vikendi Kar Haritası Oynanış Fragmanında satıldı.

Takım Ölüm Maçı'nda FPP ve TPP : Ölüm Maçı modu artık hem birinci şahıs perspektifinde (FPP) hem de üçüncü şahıs perspektifinde (TPP) oynatılabilir. Bu mod, hızlı tempolu itfaiyelere sahiptir ve oyuncuların odalarını oda kartlarıyla yaratmalarına izin verir.
Kademe transferi : Kademe transferi kuralları, PUBG Sezon 8'de revize edildi. Yeni kurallara göre, Altın'ın altındaki Seviyeler, bir sonraki sezon olduğu gibi aktarılır.
KAYNAK
 

Sadullah

Active member
Kullanıcı
Katılım
22 Ağu 2019
Mesajlar
80
Tepkime puanı
120
Puanları
33
Konum
istanbul
Cinsiyet
Erkek
@Karaca herkez oynuyor internet geldi geleli oyun meraklası cogaldı 1 - 2 saat oynmak daha mantaklı annem bize yaptıgı gibi 1 saat yetiyor pubg gelirsek ki her yasta oynayanlar turemis oyuzden kısa zamanda bırakırlar diyelim
 
Üst
Alt