Üstteki Üye İle Aran Nasıl?

JudeL

La Tahzen innaALLAH'e meane
HanımZade
Tanımıyorum.

Necipcan

Sosyal Medya Timi
Kullanıcı

JudeL

HanımZade
İyi olmaması mümkün mü @AyLa cim meleğin yeryüzündeki yansıması gibi :*

Lucius

New member
Kullanıcı
Ben henüz hiç kimseyi tanımıyorum :p buralara yeni düştüm ben ..inşallah tanışırız tüm arkadaşlarla ;) Minikçe neşeli birisine benziyor ,Judel de çok sofistike ve miss poet sanırım ;) Ayla çok hanımefendi ve kibar birisine benziyor... Muzik te çok candan ve duygusal birisine benziyor sanırım hayatı Müzik :D Ela da çok becerikli müziği seven hayata pozitif bakan bir arkadaşımız sanırım :cool: Eqe de çok araştırmacı meraklı ve çok azimli birisine benziyor:rolleyes: Radioaktive de deri ceketli harley davidson motosiklet kullanan,,zom oluncaya kadar içen .rock fest müdavimi birisine benziyor :) Hasretle ise makyajina kisisel bakimina onem veren sofistike bir hatuna benziyor :cool:

A

AyLa

Guest
Ben henüz hiç kimseyi tanımıyorum :p buralara yeni düştüm ben ..inşallah tanışırız tüm arkadaşlarla ;) Minikçe neşeli birisine benziyor ,Judel de çok sofistike ve miss poet sanırım ;) Ayla çok hanımefendi ve kibar birisine benziyor... Muzik te çok candan ve duygusal birisine benziyor sanırım hayatı Müzik :D Ela da çok becerikli müziği seven hayata pozitif bakan bir arkadaşımız sanırım :cool: Eqe de çok araştırmacı meraklı ve çok azimli birisine benziyor:rolleyes: Radioaktive de deri ceketli harley davidson motosiklet kullanan,,zom oluncaya kadar içen .rock fest müdavimi birisine benziyor :) Hasretle ise makyajina kisisel bakimina onem veren sofistike bir hatuna benziyor :cool:

Yeni yeni tanıyorum, tanıdıkça sıcak kalpli bir kişiliğe sahip olduğunu gözlemliyorum

Radioactive

New member
Kullanıcı
AyLa benim zihnimde, hani filmlerde olur ya " delikanlı kızlar ". O tip birşey düşünüyorum. Hani kodumu oturtan, lafını sözünü esirgemeyen, kafasına düşen bir işi gerçekleştiren bir tip. Dosta güven, düşmana korku... :D Ayla ile aram çook iyi.

A

AyLa

Guest
Sevgili Radioactive, dediğin gibi fiziksel 'kodum mu' ot'turrum' hiç olmadı ise de, kelimelerimin altından kalkamayanların olduğu kesin ;-)
Ama elbette sadece hak edene, yani haddini fazlası ile aşana.
Güzel tarif ettin, teşekkür ederim: -)
Aramızın iyi olması doğru ve bundan çok memnunum.

Minikçe

Well-known member
HanımZade
@AyLa dediğim an içim kmıldıyorsa.başım sıkıştığında koşup anlatıyorsam siz anlayın işte

AyLa>
Daha fazla konu olmamak için, mesajının içeriğine cevap veriyorum Minikçem
Beni kendine bu kadar yakın gördüğün ve özeline paylaştığın için çok teşekkür ederim bitanem. Ne mutlu bana ki, senin gibi bir kardeşim var❤

Moderatör tarafında düzenlendi:

JudeL

HanımZade
@Minikçe m benim kıymetlim. Güldügüm, ağladığım, hep yanımda olduğunu bildiğim. Vefa'nın tam karşılığı . :***

JudeL

HanımZade
@Eqe esprili, çalışkan eğlenceli vee eee ÇOK KISKANÇ :D Seviliyorsunuz Eqe Ama benim kadar değil :p @AyLa cim beni seviyor ;)

Alt