Han

En Güzel Edep Güzel Ahlaktir...!
Kullanıcı
Katılım
20 Ocak 2021
Mesajlar
7,620
Tepkime puanı
6,991
Puanları
0
Konum
Huzur🧿
Cinsiyet
Erkek

Rüyada Başörtülü Görmek​

Geleneklerine ve geçmişine bağlı olacağına toplumla koordineli olmaktan hoşlanan bir kişi olduğuna ya da zaman içerisinde öyle olunacağına değer yargılarına bağlı olarak hareket etmesine neden olan durumların her daim var olacağına delalettir.

Rüyasında başörtülü bir kişi gören, toplum kuralları olan ve Ahlak kuralları olarak da bilinen tüm yaşam şartlarına ayak uyduracağına, toplumdan ya da çevresinden hiçbir kötü söz duymadan devamlı gelişime bağlı hareketler yapılacağına ve saygılı kişi olduğuna ya da olacağı şeklinde yorumlanmaktadır.

Rüyayı gören kişinin belirli yaşam standartları olacağına, standartlarına uygun olarak hareket etme şansı olmasına rağmen kişilerin toplum kurallarından ayrılmadan, saygı çerçevesi, içerisinde tüm işlerini yürüteceğine ve kimsenin lafına ve sözüne bağlı kalmadan doğru bildiklerinden vazgeçmeyerek erdemli olacağı şeklinde rivayet edilmektedir.

Rüyada başörtülü bir kişi görmek kişinin iyilik ve hayır gibi dini ayrıca vicdani durumları kendiliğinden yerine getireceğine, çok esaslı bir kişi olarak insanlar tarafından tebrik edileceği şeklinde ifade edilmektedir.

Rüyada başörtülü birini görmek rüyayı gören kişilerin insanları sevindirme ve sevindirme planında hiçbir planlama olmadığına ya da olmayacağına tamamı ile içinden gelerek hareket edeceği şeklinde yorumlanmaktadır. Kişilerin iyilik yaparak haz alacağına ve kendilerini tamamı ile ahlak kurallarına göre yetiştirerek toplum kurallarına dikkat ederek hareket edileceği şeklinde ifade edilmektedir.

Rüyada Başörtülü Olduğunu Görmek

Rüyasında kızının başörtülü olduğunu gören kişi, huzurlu olacağına ve hayatında sessizliğin hâkim olması ile mutlu olacağına delalettir. Rüyayı gören kişilerin hayatını yönlendirme telaşı olacağına, çok çeşitli bir hayata sahip olmadan kendi kendini geçindirme ve fazla popüler olmadan durumları değerlendirerek farklılaştırma mantığında devam edebileceği bir hayat kurma mantığı olunacağı şeklinde yorumlanmaktadır.

Kişilerin kendine has bir yaşam tarzı kurmak isteyeceğine, kişiler farklı ortamlar içerisinde kendine has tarzı ile popüler olabileceğine, fakat rüyayı gören kişinin popüler olma gibi bir derdinin ve çabasının olmayacağına, insanlara direkt olarak erişme ve eriştikten sonra huzurlu, güzel, sessiz sakin bir hayat kurma çabası içerisinde olunacağı şeklinde rivayet edilmektedir.

Rüyasında torunun başörtülü olduğunu gören kişi, ailesine çok düşkün olacağına ve yaşamında ailesinden yardım göreceğine delalettir. Rüyayı gören kişilerin başarılı olmak gibi bir gayesi olacağına, çalışkan olduğunda atacağı adımlarda büyüklerine ve ailesin çok danıştığına, ailesinin yükselmesinde yardımcı olacağı şeklinde yorumlanmaktadır.

Rüyasında torunun başörtülü olduğunu görmek rüyayı gören kişilerin yaşamlarında farklılıklar meydana gelebileceğine, kendi bakış açısını değiştirmeden olaylara farklı şekilde göz atma ve göz atarken inceleme yapabilme yetisinin oluşacağına, rüyayı gören kişinin her zaman arkasında ailesinin olacağı şeklinde ifade edilmektedir.

Rüyasında annesinin başörtülü olduğunu gören kişi, çok iyi birisi olacağına ve insanlardan saygı göreceğine delalettir. Rüyayı gören kişinin yaşamında belirli standartları olduğuna ve olacağına kişilerin farklı şekilde hareket etmesinin yapı itibari ile mümkün olmayacağına, kişilerin yapılarını değiştirmeden efendi bir şekilde hayatına devam edeceğine ve yaşamında saygı göreceği şeklinde yorumlanmaktadır.

Rüyasında annesinin başörtülü olduğunu görmek rüyayı gören kişinin farklı ortamlara gireceğine, farklı ortamlara girdikçe değişmesini bekleyenlerin yanıldığına, hayatında her daim insanları düşünen iyi kalpli bir insan olarak var olacağına, efendi kişiliği ile insanlar tarafından her daim bilineceğine ve güler yüzü sayesinde herkes tarafından çok sevileceği şeklinde ifade edilmektedir.

Rüyayı gören kişinin üstün özellikleri olan güler yüzü, efendiliği ve birçok iyi özellikleri sayesinde insanlar tarafından sevileceğine, sevilmesinin yanı sıra saygı görerek çok iyi bir konuma gelebileceği şeklinde ifade edilmektedir. Kişinin her daim çizgisinde olacağına, düşmanları olması kişinin hata yapmasını bekleyen özellikle yakınlarının olacağına ve bu durumlara dikkat etmek gerekli olduğu şeklinde ifade edilen bir rüyadır.

Rüyasında gelinin başörtülü olduğunu gören kişi, her insan tarafından istisnasız olarak sevileceğine ve saygı göreceğine delalettir. Rüyayı gören kişilerin iyi niyetinden hiçbir zaman şüphe edilmeyeceğine, rüyayı gören kişiyi tanıyanların her daim o insan ile oturup kalkmak isteyeceğine ve durumları değerlendirerek farklı bakış açısı elde etme çabası içerisinde olunacağı şeklinde rivayet edilmektedir.

Rüyasında gelinin başörtülü olduğunu görmek rüyayı gören kişiler yetiştirilme tarzı olarak çok mutasavvıf ve çok özgün insanlar olduğuna, kişilerin farklı alanlar içerisinde özel olmasına neden olacak tavırlarının var olacağına ve çevresindeki herkes tarafından çok sevileceğine aşırı derece de saygı görüleceği şeklinde ifade edilmektedir.

Kişilerin farklı ortamlar içerisinde her daim var olabileceklerine, her yaşta her ortam içerisinde dikkat çekebileceklerine, olağan olarak gelişen durumdan ötürü kişilerin çok memnun olacağına ve durumları analiz ederek farklı bakış açıları elde etmesine neden olunacağı şeklinde ifade edilen bir rüyadır.

Rüyasında tanımadığı birisinin başörtülü olduğunu gören kişi, makul davranacağına ve her ortam içerisinde her söylenene eyvallah diyeceğine delalettir. Rüyayı gören kişi çok mantıklı hareket eden, kavgadan, laftan ve sözden uzak duran bir yapısının varlığına farklı insanlar üstüne gelse bile sabır ederek çok konuşmadan olaylardan sıyrılma kapasitesinin var olacağına ve kendisine laf getirmekten çok korkarak, ona göre hareket edeceği şeklinde yorumlanmaktadır.

Rüyada tanımadığı birisinin başörtülü olduğunu görmek kişinin kendisini iyi yetiştirmiş olması ortamlar içerisinde dikkat çekeceğine, çok saygılı, dindar ve terbiyeli bir kişilik olması yetişecek olan nesillerinde aynı şekilde olmasına neden olacağı şeklinde ifade edilmektedir.

Kişilerin her ortam içerisinde kendisine uygun arkadaşlar bulabileceğine, kendi çevresindeki insanlara da her daim faydasının olabileceğine ve faydalarına göre kişilerin her daim yeni çevre edinebilecek kapasitesinin olabileceği şeklinde rivayet edilmektedir. Kişi yaşamında olgun bir kişi olarak çok yön göstericilik yapacağına, çevresinde danışılan, sözüne itimat edilen ve çevresi tarafından el üstünde tutulan birisi olarak var olacağı şeklinde ifade edilmektedir.

Rüyada Başörtülü Kadınlar Görmek

Rüyasında başörtülü kadınları mitingde gören kişi, sorun istemediğine, sorunlara karşı duyarsız olacağına ve işinde gücünde olacağına delalettir. Rüyayı gören kişilerin çok sorunları olacağına, kişilerin farklı yaklaşımlar içerisinde olması durumları değerlendirmeye farkları bakış açısı edinerek, işinde gücünde uygulama şeklinde yorumlanmaktadır.

Kişilerin sorunları analiz etme çabası olmayacağına, insanlara karşı farklı yaklaşım yaparak kendi işini yürütme çabası içerisinde olunacağı şeklinde ifade edilmektedir. Kişilerin sorunlara olan bakış açısı “bana dokunmayan yılan bin yıl yaşasın” mantığında olacağına ve kişilerin sorunlarına burnunu sokmadan kendi işine bakacağı şeklinde rivayet edilmektedir.

Rüyasında başörtülü kadınları konserde gören kişi, geçim sıkıntısı içerisine girmeden hayatlarına devam edeceğine delalettir. Rüyayı gören kişilerin yaşamlarında farklı standartlar var olacağına, yaşam standartlarında farklılık olmadan her daim kendi gördüğü standartları yaşayacağına, işlerinde sabitlik var olacağı şeklinde yorumlanmaktadır.

Rüyayı gören kişinin her daim belirli bir standardı olması orta halli veya düşük standartlar da olan kişilerin halinde anlamasına engel olduğuna ve kişilerin farklı bakış açıları elde edemeden hayatını ezber düzen üzerinde yürüteceği şeklinde rivayet edilmektedir.

Kişilerin kendi işlerini yapıyor olması kendi işini kurduğu anlamına gelmemesi gerektiği ve kişilerin yaptığı işleri değerlendirme, babadan ya da dededen kalan işleri devam ettirerek, kurulu bir düzeni devam ettirme mantığının güdüldüğüne, durumları inceleyerek her daim yüksek zümre içerisinde yer alınacağına ve hayat standartlarının yüksek olacağı şeklinde ifade edilmektedir.

Rüyasında başörtülü kadınları okulda gören kişi, hayatında kötülük olmadan belirli standartları takip ederek yaşayacağına delalettir. Rüyayı gören kişilerin yaşamında farklı durumlar meydana gelmeyeceğine, belirli bir standart var olup, haksızlığa, fenalığa ya da azgınlığa düşmeden kendi hayatını devam ettireceğine, kişilerin hayatını değiştirmeden farklı oluşumlar içerisine girmeden yoluna devam edebileceği şeklinde ifade edilmektedir.

İnsanlar kendi standartlarını korumak için mücadeleci olmak zorunda olup, rüyayı gören kişilerin kendi standartlarını koruma gibi bir derdi olacağına, standartları korumadan fenalığa düşmeyeceğine, azgınlığa girmeden helal yollar ile tamamı dine uygun bir şekilde yaşamını devam ettireceğine ve kazancını kazanma çabası içerisinde olacağı şeklinde rivayet edilmektedir.

Rüyasında başörtülü kadınlar ile sohbet eden kişi, hayır işlemekten çekinmeyeceğine ve varlıklı olacağına delalettir. Rüyayı gören kişilerin yokluk gördüğüne, insanların halinde anlayacağına ve iyi olmak için bir çaba içerisinde olacağı şeklinde yorumlanmaktadır. Kişilerin iyilik yapma düşüncesi ile insanlara yaklaşacaklarına, yaşamlarını iyilik yapma ve durumları değerlendirerek standart sağlama modu olacağı şeklinde ifade edilmektedir.

Rüyayı gören kişilerin araştırmacı olması, ihtiyaç sahiplerini belirlemesine, iyilik yapmak isteyeceği kişileri kendi seçmesi rüyayı gören kişinin içini rahatlatabileceğine ve hayır yapmaktan çekinmeden, sonu hayır olan her işe girmeye merakı olduğu şeklinde ifade edilmektedir.

Rüyasında başörtülü kadın ile evlendiğini gören kişi, çevresinde iyi insanların olacağına ve koruyup kollayan insanların varlığı sayesinde rahat edeceğine delalettir. Rüyayı gören kişilerin hiçbir zaman yalnız kalmayacağına, yalnızlıktan korkan kişilerin ailesinden veya arkadaş çevresinden rüyayı gören kişi çok seven kişiler olacağına, rüyayı gören kişinin her daim rahat etmesi için çabalanması rüyayı gören kişinin rahat etmesine neden olacağı şeklinde yorumlanmaktadır.

Rüyasında başörtülü kadın ile evlendiğini görmek rüyayı gören kişinin çevresinde ilim ve irfan sahibi kimselerin olması sürekli manevi ortamlara girmesine, dini konularda daha bilinçli bir kişi haline gelmeye, durumları değerlendirerek insanlara öğüt verme gibi farklı pozisyonlarda insanlara faydalı olma çabası içerisine girileceği şeklinde rivayet edilmektedir.

Rüyayı gören kişilerin çok dua alması, işlerinin yolunda gitmesine, durumları değerlendirerek farklı bakış açısı elde etmesine neden olacak oluşumlar içerisine girmesine neden olacağı şeklinde ifade edilmektedir.

Rüyada Kendini Başörtülü Görmek

Rüyasında kendini başörtülü gören erkek, kendi yaşamı ile ilgili net kararlar alabileceğine delalettir. Rüyayı gören kişilerin farklı yaşam tarzları olabileceğine, kendi yaşamına etki edecek genel fikirler edinebileceğine, durumları değerlendirerek bir takım yeni kararlar alabileceği şeklinde rivayet edilmektedir.

Rüyayı gören kişilerin iş hayatı ile ilgili veya medeni hali ile ilgili hayatına etkisi büyük olan durumlar ile ilgili gelişmeler yaşadığına ya da yakın zaman içerisinde bir gelişme içerisine girerek farklı düşünceler içerisine gireceğine ve düşüncelerini kontrol ederek herkes tarafından özelleştirme seçenekleri içerisine girme mantığında olunacağı şeklinde ifade edilmektedir.

Rüyayı gören kişilerin alacağı kararlar daimi ve mantıklı kararlar olacağına, kişinin hayatına sonucu ne olursa olsun düşünce aşamasında olduğu fikirler etki edeceğine ve durumları değerlendirerek doğru yolda kalacakları şeklinde rivayet edilmektedir.

Rüyasında kendini başörtülü gören kadın, yeni kararlar alacağına ve alacağı kararların her daim arkasında olacağına delalettir.

Rüyayı gören kişinin hayatında radikal bir karar alacağına, alacağı kararların içeriği kişinin sosyal statüsüne, düşünme yetisine ve durumları değerlendirerek karar alma mekanizmasına göre değişebileceğine fakat düşüncelere etki eden durumlar olsa bile kendi kararlarında her daim sabit kalabileceği şeklinde yorumlanan bir rüyadır.

Rüyayı gören kişinin hayatında yapacağı kalıcı değişiklikler her daim arkasında duracağı ve alacağı kararlardan dolayı mutlu olacağı ve pişman olmayacağı şeklinde ifade edilmektedir.

Rüyasında kendini başörtülü gören başı açık kadın, hayırlı işlere girişeceğine ve bereketli bir iş hayatı olacağına delalettir. Rüyayı gören kişilerin iş hayatında aktif olacağına, iş hayatında var olmaya çalışacağına, çalışmalarını ona göre yaparak planlı olma yolunda çaba göstereceğine ve durumları analiz ederek para kazanmama pahasına bile hayırlı işlerden ayrılmama çabası içerisinde olacağı şeklinde ifade edilmektedir.

Rüyayı gören kişilerin yaşam stillerinde farklı yaklaşımlar olacağına, hayırlı işler olan evliliklere vesile olacağına, vesile olduğu ilişkilerin uzun soluklu olmasını sağlayacağına ve insanları analiz ederek hayırlı bir gelecek oluşturma mantığı güdüleceği şeklinde rivayet edilmektedir.

Rüyasında kendini başörtülü gören genç, mutlu olmanın formülünü bulduğuna, yaptıklarından sorumlu olarak her daim saygılı işler peşinde olacağına delalettir. Rüyayı gören kişilerin mutlu olma çabası olacağına, genç kişilerin hayatlarının sonuna kadar hayatında olacak kişiyi bulabileceğine, hayatının kadını veya erkeğini bulan kişilerin mutlu olma çabası içerisine girerek, sağlıklı olmak için çok dikkatli olacakları şeklinde yorumlanmaktadır.

Kişilerin sağlıklı bir gelecek elde etme modülü oluşacağına, kişinin hayatında maddi sorunların hemen hemen hiç olmayacağına olan maddi sorunlarında kısa süreli olacağı şeklinde ifade edilmektedir.

Rüyasında kendini başörtülü gören kapalı kimse, hayatında maddi gelişmeler meydana geleceğine delalettir. Rüyayı gören kişilerin maddi yatırımları olacağına veya yatırım işine girmeden farklı alanlardan maddi gelir elde edeceğine ve yaşantısına resmi olarak zengin olarak devam edeceği şeklinde yorumlanmaktadır.

Rüyayı gören kişiler ortamlarına göre değerlendirmesi gerekli olup, rüyayı görmeden önceki maddi gelirinin üstüne çıkacağına, zamanla veya aniden bir zenginlik içerisine girerek daha iyi günler göreceği şeklinde ifade edilmektedir. Kişilerin maddi gelirinde olan gelişmeler kişilerin sağlıklı bir şekilde yaşamına devam etmesine ve yaşamını şekillendirmesi harici manevi olarak ailesi ile iyi geçinerek mutlu olma yolunda emin adımlar atılacağı şeklinde ifade edilmektedir.

Rüyada Eşini Başörtülü Görmek

Rüyasında ölmüş olan eşini başörtülü olarak gören kimse, ailesinde büyük bir mutluluk meydana geleceğine delalettir. Rüyayı gören kişilerin yaşam standartların artma olacağına, aileyi saran büyük bir mutluluk içerisine girileceğine ve kişilerin yaşamlarına şekil vermesi gibi özerk durumların meydana geleceği şeklinde rivayet edilmektedir.

Kişilerin her ortam içerisinde farklı hissetmesine neden olacak bir bakış açısı elde edeceğine, aile içerisinde seven kişilerin kavuşacağına, sağlığı olmayan kişilerin sağlığına kavuşarak mutlu olunacağına veya borçlu olanların borçlarını ödeyerek çok büyük bir sıkıntı içerisinde mutlu olarak çıkılacağına, kişilerin yaşam kalitesinde moral olarak düzelme daha sonrasında maddi olarak gelişme yaşanabileceği şeklinde ifade edilen bir rüyadır.

Rüyasında ayrılmış olduğu eşini başörtülü olarak gören kimse, gelişmiş standartlar da bir hayat süreceğine, maddi ya da manevi olarak yaşam standardı olacağına delalettir.

Rüyayı gören kişilerin belirli bir yaşam standardı olacağına, maddi ya da manevi olarak ailesinde ya da özel hayatında hiçbir sıkıntısı olmayacağına, kişinin sıkıntı çekmeyeceği şeklinde yorumlanmaktadır. Kişilerin yaşam standartları daima mükemmel seviyede olacağına, inançlı olması kişilerin manevi hayatında eksilme olmadan daima iyi olmasına, inançlı olarak yaşayan kişilerin her girdiği işte daima karlı adımlar atmasına, adımlarını atarken kendisini değerlendirerek maddi olarak her daim yüksek olunacağı şeklinde rivayet edilmektedir.

Rüyayı gören kişilerin yaşam standartlarını dengeleme adına her daim çok çalışacağına, dini temelleri sağlam olan kişinin manevi olarak yüksek kalitesinin olacağına ve kişinin yaşam standartlarında olan yüksekliğin maddiyatına da etki edeceği şeklinde ifade etmektedir.

Rüyasında açık olan eşini başörtülü olarak gören kimse, hayatında niyet edeceği bazı hizmet alımları olacağına delalettir. Rüyayı gören kişilerin yaşamında farklılaşma hareketleri yapacağına, kişilerin yaşam kalitesini artırmaya yönelik olarak hareket edeceğine, kaliteyi arttırmaya yönelik alacağı hizmette kusursuz bir hizmet alacağı ve alacağı hizmetten mutlu olacağı şeklinde ifade edilmektedir.

Rüyasında eşini başörtülü olarak gören bekâr erkek, evli olduğuna ya da yakın zaman içerisinde evleneceğine ve evlendiği zaman çok mutlu olacağına delalettir. Rüyayı gören kişilerin eşinden çok memnun olacağına, kişinin edepli olması, namusuna düşkün olması, erkeğini zora düşürmemek için çaba içerisinde olacağına ve çok çabalayacağı şeklinde ifade edilmektedir.

Rüyasında eşini başörtülü olarak gören evli erkek rüyayı gören kişinin karısından memnun olması, günlük hayatında başarılı olmasına, başarılı olması kişinin yaşam düzeninde mutlu olmasına ve mutlu olduğundan ötürü gelecek yaşam düzeni içerisinde mantıklı hareketler yapmasına neden olacağı şeklinde ifade edilmektedir.

Rüyasında eşini toplu bir alanda başörtülü olarak gören kimse, toplum içerisinde değer göreceğine ve el üstünde tutulacağına delalettir. Rüyayı gören kişilerin hayatta çok başarılı olacağına, yaptığı işler ile ön plana çıkarak davranışlarının ve sözlerinin çok ön planda olduğu bir yaşam stili benimseneceğine, kişilerin her ortam içerisinde tebrik edilerek saygı duyulacağı şeklinde rivayet edilmektedir.

Rüyayı gören kişilerin öncelikli olarak ailesinden daha sonra çevresinden ilgi göreceğine, ilgi gördükten sonra değer göreceğine ve değerli olduğunu hissedeceği şeklinde rivayet edilmektedir. Kişilerin her ortam içerisinde farklı olmasına neden olacak farklı duruşları var olacağına, çevresinden büyük bir ilgi ve değer göreceği şeklinde rivayet edilen bir rüyadır.

Rüyada Sevdiğini Başörtülü Görmek

Rüyasında sevdiği erkeği başörtülü gören kadın, sevdiğinin olacağına ve her daim her yaşta anlaşacağına delalettir. Rüyayı gören kadının her daim seviyeli bir hayatı olacağına, hayatına girecek erkeğin sadece kocası olabileceğine, hayatında ki değerlere sahip çıkan bir yapısının olduğuna ya da olacağına kişilerin her daim seviyeli bir ilişkisinin olacağına, sevdiği kişi ile uyum içerisinde yaşamını devam ettireceği şeklinde yorumlanmaktadır.

Kişilerin uyum içerisinde olması manevi hayatında başarılı olmasına, manevi olarak başarılı olan kişilerin maddi olarak tatmin olacak düzeyde kazanmasına neden olabileceği şeklinde rivayet edilmektedir. Kişilerin her ortam içerisinde dikkat çekici bir davranış stili olacağına, kendisine has üslubu ile her daim saygılı ve seviyeli olabileceği şeklinde ifade edilmektedir.

Rüyasında sevdiği kadını başörtülü gören erkek, sevdiği kadını sahipleneceğine ve iyi geçinmek için çaba sarf etmeden sevgi dolu günler geçireceğine delalettir. Rüyayı gören kişilerin kadınını bulduğuna ya da hayatına girecek kadının hayatının kadını olacağına, her insana aynı seviyede yaklaşmayacağına, hayatına aldığı kadını eşi yapma mantığında olan erkeğin her daim başarılı olma ve mutlu olmak için çaba içerisinde olacağı şeklinde rivayet edilmektedir.

Rüyayı gören kişinin eşinin de aynı şekilde rüyayı gören kişiye bağlı olacağına, karşılıklı sevgi ve saygının olduğu alan içerisinde kişilerin çok mutlu olacağına ve mutluluklarına zarar gelmeden farklı yapılanma içerisine girebileceği şeklinde ifade edilmektedir.

Rüyasında sevdiği kadını açık olmasına rağmen başörtülü olarak gören erkek, sevdiği kişi ile sorunları olacağına ya da sorunları olduktan sonra olayları aşabileceğine delalettir. Rüyayı gören kişilerin yaşam standartlarında değişme olmayacağına, her daim sevdiği ile iyi geçinebileceğine, zaman geçtikçe aralarında ki bağ artarak birbirlerine bağlanacaklarına ve çok güzel gelişmeler olarak her daim çok mutlu olacakları şeklinde ifade edilmektedir. Kişilerin mutluluğun artmasına neden olan karısı ile aralarında olan muhabbet ve sevgi bağı olduğu şeklinde ifade edilmektedir.

Rüyasında sevdiğini başörtülü olarak gören kimse, hayırlı günler göreceğine ve niyet ettiği işlerin sonucunun hayırlı olacağına delalettir. Rüyayı gören kişilerin gönül işlerinde hayırla sonuçlanacak durumlar meydana geleceğine, hayırla sonuçlanacak durumların olabilmesi için kişinin gönlünde hayırla sonuçlanmasına neden olacak kişilerin olması gerektiğine ve kişilerin rüyayı gördükten sonra hayatına hayırla yoluna devam edeceği kişiler gireceğine veya uzun süredir sevdiği kişilerin hayırlı olması ile adını koyacakları resmi bir yola girecekleri şeklinde ifade edilmektedir.
 
Üst
Alt