Roberto Soldado Fenerbahçe'de.!

  • Konbuyu başlatan ALTINGÖZ
  • Başlangıç tarihi
A

ALTINGÖZ

Guest
Yeni transferimiz İstanbul'da!
Roberto Soldado'nun Fenerbahçe'ye transferinde son durum! Fenerbahçe'nin transferini resmen açıkladığı Soldado, İstanbul'a geldi.

G0Aq7Z.jpg

Fenerbahçe'nin yeni transferi Roberto Soldado, İstanbul'a geldi.
Fenerbahçe, Roberto Soldado ve kulübü Villarreal ile anlaşmaya varıldığını açıkladı.


Roberto Soldado'nun ilk sözleri!
Fenerbahçe'nin yeni transferi, İstanbul'a iner inmez açıklamalarda bulundu. İşte yeni transferin ilk sözleri;
''Türkiye'nin en büyük takımına geldiğim için çok mutluyum. Kaçıramayacağım bir fırsattı buraya gelmek. O yüzden çok mutluyum. Fenerbahçe'yi tekrar şampiyon yapabilmeye katkı sağlamak için buradayım.


Sahada elimden gelenin en iyisini yapabilmek için çalışacağım. Çalışarak ve özellikle goller atarak katkıda bulunabilmek en büyük hedefim.
Benim için önemli olan sakatlığımı atlatıp formumu bulmam. Geçtiğimiz yıl sakatlığımı atlattıktan sonra formumu bulmaya başlamıştım. Sakatlığımı tamamen atlattım ve hazırım''


Fenerbahçe'nin transfer açıklaması!
"Kulübümüz, profesyonel futbolcu Roberto Soldado ve takımı Villarreal ile yaptığı görüşmeler sonucunda oyuncunun kulübümüze transferi konusunda prensipte anlaşmaya varmıştır.
Roberto Soldado, 09 Ağustos 2017 Çarşamba günü saat 22.00'de İstanbul Atatürk Havaalanı'na gelecek ve görüşmelere burada devam edilecektir. Konu ile ilgili detaylı açıklama daha sonra kulübümüz tarafından yapılacaktır.
Kamuoyunun bilgisine sunarız.


FENERBAHÇE FUTBOL A.Ş"


VILLARREAL, TRANSFERİ BU AÇIKLAMAYLA DUYURDU
Fenerbahçe'den kısa süre sonra Villarreal de Roberto Soldado için sarı lacivertliler ile anlaşma sağlandığını duyurdu.
Villarreal'in resmi internet sitesinden yapılan açıklamada; "Villarreal ve Fenerbahçe, Roberto Soldado'nun transferi için prensip anlaşmasına varmıştır. Kesin imzalar, kontrat üzerindeki küçük pürüzlerin giderilmesi ve sağlık kontrollerinin ardından atılacaktır." denildi.


SOLDADO TRANSFERİNİN PERDE ARKASI
Dün sabah yanına idari menajer Hasan Çetinkaya'yı da alan sarı-lacivertlilerin genel sekreteri Mahmut Uslu, Madrid'e gitti. Lucas Perez'den beklenen haberin gelmemesi üzerine rotayı bu ülkeye çeviren heyet, Villarreal'in golcüsü Roberto Soldado ile bir araya geldi.


32 yaşındaki santrfora şartlarını sunan Uslu ve Çetinkaya, olumlu yanıt aldı. Kulübüyle 1 yıl daha kontratı bulunan oyuncuya bonservis sorununun çözüleceği söylenince taraflar masadan el sıkışıp kalktı. Soldado'nun Perşembe günü sağlık kontrollerinden geçtikten sonra da imza atması bekleniyor.
 
Üst
Alt