Han

En Güzel Edep Güzel Ahlaktir...!
Kullanıcı
Katılım
20 Ocak 2021
Mesajlar
7,620
Tepkime puanı
6,990
Puanları
0
Konum
Huzur🧿
Cinsiyet
Erkek

NBA 2K21

2ksmkt-nba2k21-epic-set-up-assets-std-cg-blog-share-image-1920x1080-1920x1080-d46c9713e326.jpg


NBA 2K21, dünyaca ünlü, çok satan NBA 2K serisinin son çıkan oyunudur. Sınıfının en iyisi oynanış, rekabetçi ve çevrimiçi topluluk özellikleri, derin ve çeşitli oyun modları üzerinde yapılan heyecan verici geliştirmeler ile NBA 2K21, "Everything is Game" konseptiyle NBA basketbolunun ve kültürünün her yönünü benzersiz bir şekilde sunuyor.

Geliştirici
Visual Concepts
Etiketler

Yayıncı
2K
Platform
  • Windows
Çıkış Tarihi
4 Eyl 2020

NBA 2K21​

NBA 2K21'de yeni, eski ve geri dönen oyuncular, çeşitli basketbol deneyimi sunan şu heyecan verici oyun modlarını bulacaklar:

MyCAREER​

Kendi kişisel sinematik basketbol yolculuğuna çıkarak en büyük hedefine ulaşmaya çalış: NBA. Özel MyPLAYER'ını oluştur, onu kariyerinin zirvesine çıkarıp yıldızlaştır ve basketbol dünyasında adını duyur.

MyTEAM​

Günümüzün oyuncuları ve tarihin efsanelerinden oluşan G.O.A.T. NBA fantezi takımını kur ve dünyaya meydan oku. Çeşitli ödüllendirici oyun etkinlikleri ile günlük ve haftalık görevlere katılarak nadir ve yüksek dereceli oyuncu kartlarını aç; çabalarınla kazandığın koleksiyonunu arkadaşların ve rakiplerinle karşılaştır.

NEIGHBORHOOD​

Hiç uyumayan ve her zaman yapılacak bir şeylerin olduğu bir mahallede günlük sanal basketbol hayatını yaşa. Takımınla 3'e 3 sokak basketbolu maçları yap ya da 5'e 5 ProAm maçlarında daha büyük bir mücadele ver. Son çıkan ayakkabı ve kıyafet koleksiyonlarından alışveriş yap. Yerel antrenman tesisinde MyPLAYER'ının seviyesini yükselt. NEIGHBORHOOD'da basketbol asla durmaz ve "Everything is Game" konsepti yaşanır.

MyGM/MyLEAGUE​

Yönetici koltuğuna oturarak oyuncunun ve kadronun yanı sıra tüm takıma ve lige etki edecek kararlar ver. Etkili çaylakları seçmekten oyuncuları takaslamaya ve takımını taşımaya kadar büyük veya küçük her hamlen, basketbol takımının uzun vadede başarıya veya başarısızlığa ulaşmasını belirleyecek.

HEMEN OYNA​

Bir arkadaşına veya yapay zekâya karşı hızlı maç yapmanı sağlayacak basit basketbol maçına katıl ve 4 periyottan oluşan yoğun NBA 2K basketbolunun keyfini çıkar. Favori takımını veya Klasik ya da Tüm Zamanların takımlarından birini seçerek bir türü tanımlayan kontroller ve özelleştirmeler ile hücumu yönet. İşte en özgün NBA aksiyonu.

HER ZAMANKİNDEN DAHA GERÇEKÇİ​

Görsel sunum, oyuncu yapay zekâsı, oyun modları ve diğer birçok özellikte yapılan geliştirmelerle NBA 2K21, en özgün ve gerçekçi basketbol oyunu deneyimi olarak sınırları zorlamaya devam ediyor. Kalabalığın enerjisini, NBA müsabakasının yoğunluğunu ve günümüz oyunları arasındaki en sürükleyici spor oyununun eğlencesini hisset.

SEÇKİN OYNANIŞ​

Gelişmiş Pro Stick'i kullanarak ellerindeki topla benzersiz kontrolün keyfini çıkar. Yeni bir hassasiyet ve beceri seviyesi için sıçrayarak şut atmayı ve turnikeleri hedefle, daha etkili top hâkimiyetiyle yeni ve özel top sürme hareketlerini aç.

SENİN G.O.A.T. TAKIMIN​

MyTEAM'de en yeni NBA yıldızlarından ve efsanevi oyunculardan oluşan en iyi koleksiyonunu yarat ve dünyadaki diğer koleksiyoncularla mücadele et. 2K21'deki yeni sınırlı süreli Sezonlar, yeni ve geri dönen MyTEAM modlarını tamamladıkça eşsiz ödüller sunuyor.

YENİ MyCAREER HİKÂYESİ​

Yepyeni, sinematik MyCAREER deneyiminde lise basketbolundan resmî lisanslı on kolej programından birine ve büyük liglere doğru yükselişe geç. Sahada büyük hamleler, sahanın dışında daha büyük hamleler yaparak MyPLAYER'ını zirveye taşı ve bu heyecan dolu dramatik yolculukta kendini göster.

YENİ NEIGHBORHOOD YERİ​

1'e 1, 3'e 3 ve 5'e 5 mücadele ederken güneşin tadını çıkar. 2K21'deki yeni Neighborhood, oyununu yepyeni görsellere ve düzene sahip bir sahile götürüyor. Park'ta yeteneklerini ve tarzını sergile, Pro-Am'de takım kur ve dinamik olarak güncellenen 2K Mücadele Etkinliklerinde (Compete Events) ödüller kazan.

SON ÇIKAN KOLEKSİYON EŞYALARI VE MÜZİKLER​

En sevdiğin giyim, aksesuar ve ayakkabı markalarına ait yepyeni kıyafet ve ayakkabılarla tepeden tırnağa bir sporcu gibi görün. Tüm dünyadan son zamanların en iyi sanatçılarını ve keşfedilmeyi bekleyen müzisyenleri içeren dinamik 2K21 müzik deneyimi ile basketbol oyna.

USA BASKETBALL​

USA Basketball'un şampiyonluk mirasını yeniden yaşa. Klasik takımlarla sahaya çık, geçmişteki yıldızları içeren MyTEAM kartlarını topla ve MyPLAYER donanımını gururla taşı.


-Alinti-
 
Üst
Alt