MEXC'nin Türkiye'deki Depremzedeler için Ek 1.000.000 TL'lik Fon Ayırmasına İlişkin Duyuru

sercanblk

New member
Kullanıcı
Katılım
16 Ağu 2022
Mesajlar
12
Tepkime puanı
0
Puanları
1
Yaş
34
Konum
TR
Cinsiyet
Erkek
qtesnj9.jpeg6 Şubat 2023 tarihinde Türkiye'yi sarsan ve ciddi can ve mal kayıplarına yol açan 7,7 ve 7,6 büyüklüğündeki iki deprem bizleri derinden üzmüştür. Depremde hayatını kaybedenlerin yakınlarına başsağlığı, yaralanan vatandaşlarımıza acil şifalar diliyoruz.


MEXC, depremin hemen ardından "MEXC Türk Halkıyla El Ele" adlı özel bir deprem kurtarma ekibi kurarak, çok sayıda kurtarma planını hızlı bir şekilde hazırlayıp uygulamaya koymuştur.


pjqw8bv.jpeg
8 Şubat 2023 tarihi itibariyle 3 tır malzeme sevkiyatını tamamlayarak afet bölgelerindeki insanlara 1 milyon liralık yardım malzemesi göndermiştir. Yardım malzemeleri arasında yiyecek, içecek, kıyafet, battaniye, temizlik ürünleri gibi temel günlük ihtiyaç malzemeleri bulunmaktadır. Bugün 1.000.000 TL'lik ek bir yardım paketi daha onaylanarak depremzedelere destek olması amacıyla Ahbap Derneği ile iş birliğine gidilmiştir. Böylece, MEXC bugüne kadar depremzedelere toplamda 2.000.000 TL tutarında destek sağladı.


dp50djq.jpeg
oh9w5yi.jpeg
Depremleri arkasında bırakarak, Türkiye'yi eski haline getirebilmek için, herkesin elini taşın altına koyması gerekiyor. MEXC Türkiye, yardımseverlerin desteğiyle, deprem mağdurlarına ulaşan insani yardımların arttırılmasını sağlarken, ülkenin her köşesindeki yardımseverlerin destekleriyle birlikte ülkeyi tekrar eski haline kavuşturmaya çalışıyor.


678j4mm.jpego0iuca1.jpeg
 
Üst
Alt