Kış Ayları ve Çocuk Giyim

CemreDm

New member
HanımZade
Katılım
11 Kas 2019
Mesajlar
20
Tepkime puanı
4
Puanları
0
Yaş
30
Konum
İStanbul
Cinsiyet
Kadın
Kış ayları çocukların dışarıda çok fazla zaman geçirmemesi gereken bir ay olarak bilinir ancak bu kanı çok doğru değildir.Her zaman temiz havaya ve bol oksijene ihtiyacı olan çocukların soğuktan korunması için önemli olan vücut ısılarını koruyacak doğru giyimi seçmek.
Çocuklarımızı tek kat kalın kıyafet giydirmek yerine soğan sitemi denilen ince birkaç kat kıyafet giydirmeyi tercih etmeliyiz. Bu sayede kıyafetlerinden bazılarını duruma göre çıkararak uygun vücut ısısını muhafaza etmiş oluruz.
Dikkat edeceğimiz bir diğer konuda çocukların ayaklarının sıcak tutulması.Ayakların ıslak olması vücut ısısına doğrudan etki eder. Bu sebeble kalın ve ağır çoraplardan kaçınıp pamuklu ve kuru tutan çoraplar tercih edilmeli.
Kaban tercihinde de hem çocuğunuzu üşütmeyecek kadar sağlam hem de taşıyabilecekleri kadar hafif olmalıdır.Rüzgar ve su geçirmez olduğuna da dikkat edilmeli.
Çocuğunuzu en kaliteli markalarla giydirip güzelliklerine güzellik katmak isterken bunu da bütçenize en uygun şekilde mi yapmak istiyorsunuz o zaman Yarı Yarıya Giyim’den başkasına ihtiyacınız yok.
İhracat fazlası marka ürünleri sizlere en uygun fiyatlarla sunan, müşteri memnuniyetini kendine hedef olarak belirleyen firma bir çok model ve kombinle bir tık uzağınızda.
4000 m2 fabrikasında toptan ihracat fazlası ürünlerini hem yurtiçine hem yurtdışına pazarlayan firma 15 yıllık tecrübesiyle sizlere alışverişinizin her aşamasında her konuda tam destek veriyor.
 
Üst
Alt