Hangi Burcun Kadını Nasıl İlişki Yaşar

Şiir

New member
HanımZade
Katılım
8 Eyl 2018
Mesajlar
1,257
Tepkime puanı
1,734
Puanları
0
Yaş
31
Konum
İstanbul
Cinsiyet
Kadın
Hangi Burcun Kadını Nasıl İlişki Yaşar
6051


Koç Burcu Kadını
Bireyseldir, kolayca bağlanmaz. İlişkide rekabetten hoşlanır. Çocuksudur, şıpsevdi olabilir. İlişkide baskı görmekten hoşlanmaz. İsteklerinde ısrarcı bir tutum sergiler.


Boğa Burcu Kadını
İlişkilerinde sağlam, sadık ve güvenilirdir. Hayatın keyif veren taraflarına düşkündür. Uzun soluklu ilişkiler ister. İlişkide ten uyumunu önemser. Güvenebilecekleri insanlara tutulurlar.

İkizler Burcu Kadını
Zekaya âşık olur ve erkeği zekasıyla cezbeder. İlişkilerinde mutlu ve konuşkandır. Duygusal gerilimler yaşatmaz. İlişkisinde keyfine oldukça düşkündür. Kolay bağlanmazlar.Yengeç Burcu Kadını
İlişkide empati yeteneğini kullanır. Karşısındakine anlayış ve şefkatle yaklaşır. Romantizm çok önemlidir. Sevdiklerine karşı oldukça korumacıdır. Zaman zaman kıskanç davranabilir.

Aslan Burcu Kadını
Aşkını göstermekten çekinmez. Hediyelerden ve sürprizlerden çok hoşlanır. Gurur duyacağı biriyle birlikte olmak ister. Cömert erkeklerden hoşlanır. Karşısındaki insanı bunaltmaz.Başak Burcu Kadını
İlişkilerinde beklentileri yüksektir. Duygularını kolay ifade edemez. Zaman zaman çekingen davranabilir. Birlikte olduğu kişiden saygı görmek ister. Ciddi ve saygın erkeklerden hoşlanır.

Terazi Burcu Kadını
İlişki odaklıdır, sevmek ve sevilmek için yola çıkar. Yalnız kalmaktan hiç hoşlanmaz. İlişkide romantizm ön plandadır. Her duyguyu ilk günkü gibi taptaze yaşamak isterler. Hayattan keyif alabilen, zarif insanlara çekilir.

Akrep Burcu Kadını
Oldukça seksi ve tutkuludur. Romantiktir ama belli etmez. Çok derin duygular besler. İlişkide çok kıskanç olabilir. İlişkiyi bitirmekte zorlanabilir.

Yay Burcu Kadını
İlişkilerine deneyim gözüyle bakar. Aşkı neşeli ve keyifli bir yolculuk olarak görür. Arkadaşlığın ön planda ilişkiler yaşar. Birlikte eğlenebileceği insanlara çekilir.

Oğlak Burcu Kadını
İlişkide mantık, duyguların önüne geçer. Hayatında çalışkan ve kariyer sahibi birini ister. Olgun erkeklerden hoşlanır. İlişkileri karşılıklı saygıyla dayalıdır. Birlikte olduğu insana kişisel alan bırakır.

Kova Burcu Kadını
Bireyseldir ve özgürlüğüne düşkündür. İlişkilerinde entelektüel paylaşımlar ister. Sevdiği ile her konu hakkında konuşup tartışabilir. Farklı hatta marjinal erkeklerden hoşlanır.

Balık Burcu Kadını


İlişkide oldukça fedakardır. Aşka aşıktır ve platonik aşklar yaşar. Sevdiği kişiyi idealize eder. Çok narindir, şefkatli kişilere çekilir. Sevdiği kişinin onu sahiplenmesini ister.​
 
Üst
Alt