Hangi burç ne kadar mutlu?

Şiir

New member
HanımZade
Katılım
8 Eyl 2018
Mesajlar
1,257
Tepkime puanı
1,734
Puanları
0
Yaş
31
Konum
İstanbul
Cinsiyet
Kadın
Hangi burç ne kadar mutlu? En mutlu burç hangisi?
Burçların kişiliğimizi belirlediğine inanılıyor. Buna göre de bazı burçlar hayata daha mutlu bazıları daha mutsuz bakıyor. Peki sizce en mutlu burç hangisi? Gelin sondan başa doğru burçların mutluluk durumlarına bir göz atalım...
6823

11. AKREP


Akrepler, mutlu olma konusunda Yay burcundan sadece biraz daha iyidir. Akrep burcundan olan kişiler oldukça zor ve karmaşık bir karaktere sahiptir. Tahmin bile edemeyeceğiniz şeyleri kafalarına takarlar bu da onları mutsuz eder.

Zor karakterleri sebebiyle yalnızken mutlu olan Akrepler, kalabalık ortamlarda ise çok fazla mutlu hissetmezler.10. BALIK

10. BALIK


Balıklar oldukça hassas yapıdadırlar ve kolayca üzülmeye meyillidirler. Söylenen yanlış bir söz, küçük bir bakış ya da sert bir espri bile mutsuz olmalarına sebep olabilir.

Mutlu olabilmeleri için küçük şeylerin onları bu kadar etkilemesine izin vermemeleri gerekir.


9. TERAZİ

9. TERAZİ


Hayatlarında her şey son derece iyi gidiyor olabilir. Harika bir kariyere, sevgi dolu bir aileye, iyi bir arkadaş ağına vb. sahipler. Güven ve başarının resmi olabilirler ama içlerinde mutsuzlar. Neden? Gerçekten bilmiyoruz. Teraziler, her zaman endişelenecek bir şey buluyorlar.

Daha mutlu olmaları için en iyi yol; sürekli olarak daha iyi bir şeye ulaşmaya çalışmak yerine sahip olduklarının kıymetini bilmektir.


8. BOĞA

8. BOĞA


Boğa burçları, kendilerini sıklıkla diğer insanlarla kıyaslar. Bunun sağlıklı bir rekabet olduğunu düşünürler ancak gerçekte hayatları diğer insanlarsan iyiyse mutlu olurlar.

Bu düşünce yapısı oldukça zararlıdır. Boğa burçları mutlu olmak istiyorsa, kendilerini başkalarıyla kıyaslamaktan vazgeçmelidir.


7. OĞLAK

7. OĞLAK


Oğlak burçları, her şeyi kontrol altında tutmaya bayılırlar. İşler planladıkları gibi giderse Oğlaklardan mutlusu yoktur. İşlerin kontrolden çıkma düşüncesi bile Oğlak burçlarını mutsuz etmeye yeter. Ancak her zaman her şeyi kontrol edemezsiniz.


6. BAŞAK

6. BAŞAK


Başaklar, planlı programlı yaşamayı çok severler. Her bir saatlerini planladıkları zaman kendilerini iyi hissederler. Bu bir yandan iyi, çünkü bir sonraki adımda ne yapacakları konusunda endişelenmeleri gerekmiyor, ancak diğer yandan çok yorucu. Biraz rahatlamayı bırakıp gevşemeyi öğrenirlerse çok daha iyi hissedecekler.


5. YENGEÇ

5. YENGEÇ


Yengeçler en iyimser burçlardan biridir ve mutlu olmak için ellerinden geleni yaparlar. Hatta mutlu olmayı bir hedef haline getirirler, mutluluğa ulaşmanın tek yolunun onun için çabalamak olduğuna inanırlar. Bu da Yengeç burçlarını biraz yorar. Bazen akışına bırakmak, mutluluğu getirir, unutmayın.

4. KOÇ


Koçlar, mutluluğu klişe bir şeyler topluluğu olarak görür. İyi bir iş, sevgi dolu bir aile, başlarının üstünde bir çatı ve masada lezzetli bir yemek - tüm bunlar onları mutlu eder.

Ayrıca, yaşamın tamamen hareketle ilgili olduğuna inanırlar, bu yüzden tüm bu küçük hedeflere ulaşma süreci onları mutlu eder.

3. ASLAN


Kulağa garip gelebilir, fakat Aslanlar mutluluk söz konusu olduğunda ilk 3'tedir. Neden garip çünkü Aslan burçları kontrol edici ve biraz kibirli olurlar. Bu özelliklerin ise onları mutsuzluğa sürükleyeceği tahmin edilir. Fakat Aslanlar bencil eğilimlerinden dolayı bir şekilde mutlu olabiliyorlar.

2. KOVA


Kova burcundan olanlar, oldukça entelektüel olma eğilimindedir. Bu, bütün gün oturup kitap okudukları anlamına gelmiyor, aksine kendilerini dünyaya ve insanlara nasıl açacaklarını iyi biliyorlar. Yaşamı kutlamayı seviyorlar ve etraflarındaki insanları da aynı şeyi yapmaya teşvik ediyorlar.
1. İKİZLER


İşte liste başı! En mutlu burç İkizler. Evet, çok duygusal olabilirler ama aynı zamanda mutlu duygulara odaklanma eğilimindedirler ve yaşamdaki üzücü şeylere uzun süre kafa yormazlar.

Yaşamın tadını çıkarırlar, küçük şeyleri takdir ederler. Bir şeyler ters gittiğinde bile yarının yeni bir gün ve yeni bir başlangıç, mutlu hissetmek için yeni bir şans olduğunu düşünürler.​
 
Üst
Alt