En İyi Ücretsiz Seo Araçları (2020)

EUPHRAT

Mevsim.Org Doğru Adrestesiniz
Yönetici
Katılım
3 Ocak 2017
Mesajlar
1,197
Tepkime puanı
2,691
Puanları
113
2020 yılında web sitenizin trafiğini artırmak için en iyi ücretsiz seo araçları veya yazılımı arıyorsunuz o zaman doğru yerdesiniz. Arama motoru optimizasyonu veya SEO araçları her türlü web sitesi için gereklidir. Bu, SEO hatalarını, sorunlarını kontrol etmek ve Google Algoritma Güncellemelerine göre düzeltmek için iyi bir uygulamadır. Bu nedenle, web sitenizi arama motoru sayfalarının üstüne getirecektir. Site sıralamasını ve derecelendirmesini geliştirmek için en iyi ücretsiz SEO aracını kullanmanız önerilir. Burada, ücretsiz ve freemium olan en iyi 19 SEO aracını listeledik.
ücretsiz-seo-araçları.jpg


1.
Semrush en iyi SEO araçlarından biridir, 2020. Rakiplerinizin anahtar kelimelerini anlayarak ve daha iyi anahtar kelime analizleri yaparak daha iyi SEO sıralaması ve derecelendirme yapabilirsiniz. Bu aracı kullanarak daha iyi geri bağlantı denetimi yapabilirsiniz. Web yöneticiniz veya BT ekibiniz tarafından kullanılacak en iyi SEO araçlarından biridir. Teknik aracı sıralamak için bu aracı kullanabilirsiniz. Alan adınızı bir marka rehberlik aracıyla geliştirebilirsiniz. Bir ay için yaklaşık 99,95 dolar olan premium paketini satın almalısınız. Buradan Alın

2.
Linkminer Bu, bağlantıları analiz etmek için en iyi ücretsiz SEO araçlarından biridir. İyi geri bağlantıları olması, Google, Bing, AOL ve Yahoo arama motoru sayfalarında web sitenizin sıralamasını ve derecelendirmesini artıracaktır. Bu araç, dokuz trilyon geri bağlantıdan mayınlar. Ona, etki alanı otoritesini veya DA'yı alırsınız ve geri bildirim raporunu birkaç saniyede alırsınız. Ölü bağlantılar ve bozuk bağlantılar hakkında doğru raporlar verir. Sitenizi geliştirmek için hemen düzeltebilirsiniz. Buradan Alın

3.
socialpilot.co Bu, sosyal medya pazarlamacıları veya SMM hizmetleri için en iyi ücretsiz SEO araçlarından biridir. Bu sayede blogcular, e-ticaret siteleri ve yeni başlayanlar SM planlaması yaparak daha iyi bir marka imajı elde edebilirler. Çok bağlı kuruluş pazarlamacılar için en iyi SEO araçlarından biridir. Burada, SEO optimize edilmiş içeriği en iyi 10 sosyal medya sitesinde planlayabilir ve yayınlayabilirsiniz. Bu kullanıcı dostu SEO aracı en çok küçük web sitesi sahipleri ve dijital pazarlama ajansları tarafından kullanılır. Buradan Alın

4.
Answerthepublic.com çevrimiçi en iyi ücretsiz SEO aracıdır. Bu, uzun kuyruklu anahtar kelimeler bulmanızı sağlayan ücretsiz SEO araçlarından biridir. Bu araç blogcular, bağlı kuruluş pazarlamacılar ve küçük işletme web sitesi sahipleri için en iyi SEO araçlarından biridir. Burada, Google arama motorunu temel alarak daha iyi anahtar kelime analizi yapabilirsiniz. Bu SEO aracı, bir ürün ve hizmetle ilgili soruları cevaplamak için özel olarak tasarlanmıştır. Ya, çevrimiçi olarak bir soru veya sorgu soran çevrimiçi halktır. Buradan Alın

5.
LongtailPRO Yeni başlayanlar için en iyi SEO araçlarından biridir. Bu kullanıcı dostu araçla, Anahtar Kelime rekabetçiliğinin daha iyi bir analizini yapabilirsiniz. Mevcut trend, insanlar konumlar, alternatifler ve benzer markalarla arama yapıyor. Bu nedenle, anahtar kelimeler 5 karakterden uzun. Bunlar, Google'daki normal aramaların dışındadır. Bu tür arama organik arama olarak da bilinir. Bu, web sitenizi SERP'lerin üstünde sıralamanıza yardımcı olacaktır. Bu nedenle, Longtail PRO piyasadaki en iyi ücretsiz SEO aracıdır. Buradan Alın

6.
Ahrefs YouTube destekçileri için en iyi SEO araçlarından biridir. Site gezgini size web sitenizin ayrıntılı bir raporunu verecektir. Burada, ölü bağlantılar ve bozuk geri bağlantılar hakkında gerekli önlemleri alabilirsiniz. SEO alanında web yöneticileri, dijital pazarlamacılar ve profesyoneller tarafından kullanmak için en iyi araçtır. Ahrefs, alan adınızdaki derecelendirmeyi ve tırmıklamayı iyileştirmek için kapsamlı araçlara sahip en iyi ücretli SEO araçlarından biridir. Bültenlere kaydolun Popüler bültenlerimize göz atın ve abone olun Buradan Alın

7.
Google'ın Mobil Uyumluluk Testi Akıllı müşterileri veya akıllı telefon kullanıcılarını sürüklemek için en iyi ücretsiz SEO araçlarından biridir. Bugün nüfusun% 50'si iOS android telefon kullanıyor. Bu nedenle, bu mobil kullanıcıları dönüştürmek için web sitenizin mobil uyumlu olması gerekir. Bu araçla, cep telefonu kullanıcıları için teknik ve teknik olmayan sorunlara erişebilirsiniz. Bu nedenle, alan adı performansınızı artırabilirsiniz; bu mobil uyumlu aracı kullanarak kullanıcılar bunlarda kalmaya devam eder. Buradan Alın

8. Site Gezgini'ni açın Alan adınız için bağlantıları izleyen en iyi ücretsiz SEO araçlarından biridir. Ya, rakibinizin geri bağlantılarını kontrol edecektir. Mos.com bu aracı yeni başlayanlar, profesyoneller ve web sitesi sahipleri için geliştirdi. Bu SEO yazılımını indirebilir ve Windows ve Mac'te kullanabilirsiniz. Site denetiminize dayalı kullanıcı dostu raporlar sunar. Bunları öneriye göre düzeltebilir ve SERP'lerde trafiğinizi, sıralamanızı ve derecelendirmenizi artırabilirsiniz.

9. Blackhatlinkler Blackhatlinks.com, özel blog ağı veya PBN geri bağlantıları satın almak için en iyi ücretsiz SEO aracıdır. Bağlantı yönetimi ve SEO planlaması için size rehberlik ederler. Etki alanı nişlerinize göre geri bağlantı almanın en hızlı, en güvenli ve en ekonomik yoludur. Uygun bir site denetimi yapabilir ve geri bağlantılarını kullandıktan sonra SERP'lerde etki alanı puanınızı iyileştirdiğinizi görebilirsiniz. % 100 doğrulanmış bağlantılar sağlarlar. Onlar da tek yönlü bağlantılar sunuyoruz.

10. Ubersuggest Anahtar kelime oluşturmak için SEO araçlarının birçok türü vardır. Yine de, bu, ücretli araçlardan daha fazla anahtar kelime üreten ücretsiz SEO araçlarından biridir. Bu nedenle, bu araç blogcular, dijital pazarlama ajansları, SEO uzmanları ve küçük site sahipleri arasında popülerdir. Organik arama yapılan anahtar kelimelerin dışında, uzun kuyruklu anahtar kelimelerin daha iyi bir analizini de yapabilirsiniz. Bu anahtar kelimeleri kampanyanız için kullanabilirsiniz. Bu, sonuç olarak web sitenizdeki trafiği çekecektir.

11.
Linksmanagement.com, WordPress kullanıcıları için en iyi SEO araçlarından biridir. Burada, bağımsız web sitesi sahipleri, web yöneticileri ve SEO uzmanları yüksek otorite bağlantıları elde edebilirsiniz. Manuel yerleştirme yapılır ve doğal görünürler. Dolayısıyla, Google buna bayılacak ve SERP'lerde sitenizin performansı artacaktır. Bağlantı kurma ve bağlantı yönetimi için en iyi araçtır. Bu, çevrimiçi kampanyanızı ve sitenizdeki web trafiğini artıracaktır.

12.
Sitechecker.pro, eksiksiz bir site denetimi sunan ücretsiz SEO araçlarından biridir. Kontrol etmeye değer ve benzer bir kategoride ücretli bir siteden daha SEO sorunlarını sıralar. Burada, Sayfa İçi SEO'nuzla ilgili sorunları kontrol edebilirsiniz. Bozuk bağlantıları kontrol edebilir ve zamanında düzeltebilirsiniz. SEO izleme indeksleme durumu ile. Böylece, web sitenizin genel performansını kontrol edebilir ve teknik ve teknik olmayan sorunları takip edebilirsiniz.

13. Buffer.com, masaüstü kullanıcıları (Windows ve Mac) ve bir uygulama olarak kullanılabilen ücretsiz SEO araçlarından biridir. Bu araç, bir sosyal medya kampanyası için en iyisidir. En iyi 10 sosyal medya platformunda yayınları planlamanızı sağlar. Bu blogcular, e-com siteleri ve küçük işletme web sitesi sahipleri için kullanıcı dostu bir araçtır. Böylece, SMM kampanyanızı gerçek zamanlı olaylarla takip edebilirsiniz.

14. mobilemoxie.com Bu, mobil arama sonuçları hakkında daha fazla bilgi edinmek için en iyisi olan ücretsiz SEO araçlarından biridir. Bunun nedeni, mobil kullanıcıların arama motoru araç çubuğuna yazmak dışında sesli arama yapmalarıdır. Burada, organik bir arama olacak ve uzun kuyruklu bir anahtar kelime olacak. Bu nedenle, bu araç onları tanımlamak ve mobil SEO'nuza eklemek için en iyisidir. Ayrıca, konuma özgü özelliklere sahip yerel SEO hizmetleri için en iyisidir.

15. Screamingfrog.co.uk bir SEO örümcek özelliği ile en iyi ücretsiz SEO araçlarından biridir. Bu SEO aracını Windows, Mac ve Ubuntu'ya indirebilirsiniz. Yerinde SEO kontrol etmek için en iyi araçtır. Bozuk bağlantıları ve yinelenen içerikleri bulabilirsiniz. Burada günde en fazla 500 URL tarayabilirsiniz. Daha iyi site denetimleri yapabilir ve SEO'nuzu geliştirebilirsiniz. Bu, site performansınızı kısa sürede artıracaktır.

16. Google Analytics Analytics.google.com, Windows ve uygulama için kullanılabilen en iyi ücretsiz SEO aracıdır. Bu kullanıcı dostu SEO aracı, web sitesi sahiplerinin her türlü için harika bir araçtır. Web yöneticileri ve dijital pazarlamacılar çoğunlukla bu aracı kullanıyor. Yine de, içerik yazmak için tercih edilen SEO araçlarıdır. Daha iyi anahtar kelime analizi yapar. Bu araç, Google'ı etkinleştiren tüm siteler için çok yararlıdır. Böylece, Google arama motorunda sitenizin performansı hakkında doğru bir rapor alırsınız.

17. Tuşlar4 Yukarı Keys4up.com anahtar kelime araştırma için en iyi SEO araçlarından biridir. Bu araç uygun anahtar kelimeler ile SEO önyükleme yardımcı olur. Blog yazarları ve web sitesi içerik yazarları için anahtar kelimeleri alan nişlerine göre optimize etmek en iyisidir. Sıralama ile organik ve uzun kuyruklu anahtar kelimeler sonucu alırsınız. Bu, web sitenizi çeşitli SERP'lerde sıralamanıza olanak tanır. Bu, sosyal medya kampanyaları, e-ticaret siteleri ve diğer iş siteleri için de kullanıcı dostudur.

18.
Yoast.com, WordPress kullanıcıları için en iyi SEO araçlarından biridir. Ücretsiz ve premium bir paket olarak WordPress ile bir eklenti seçeneği var. Windows ve Mac'te indirmek ücretsizdir. Ücretsiz sürümü, alan adınız için anahtar kelime analizi için en iyisidir. Ücretli sürümü tüm site denetimini yapar. Bu nedenle, bu teknik ve teknik olmayan SEO hatalarını düzeltebilir ve SERP'lerinizin web sitenizin sıralamasını ve derecelendirmesini artırabilirsiniz.

19. Panguin Aracı Çevrimiçi olarak ücretsiz olarak sunulan en iyi yerel SEO araçlarından biridir. Web yöneticilerinin Google Algoritma Güncellemelerine dayalı olarak daha iyi site denetimleri yapmaları için en iyi araçtır. Böylece, Google'ın en son güncellemeyle sitenizi nasıl etkilediğini kontrol edebilirsiniz. Bu, profesyonel bir ekibin bu araçla daha iyi SEO denetimi yapabileceği teknik bir SEO'dur. En İyi Ücretsiz SEO Araçları - Sonuç Bunlar, web sitenizin trafiği artırmasına ve işinizi büyütmenize yardımcı olabilecek seo yazılımlarının listesidir. Semrush en iyi seo araçlarından biridir. Web sitenizi optimize etmenize yardımcı olabilecek bu araçları kontrol etmelisiniz.
 
Üst
Alt