BURCUNUZUN EN SEKSİ ÖZELLİĞİNİ ÖĞRENİN

Han

En Güzel Edep Güzel Ahlaktir...!
Kullanıcı
Katılım
20 Ocak 2021
Mesajlar
7,620
Tepkime puanı
6,990
Puanları
0
Konum
Huzur🧿
Cinsiyet
Erkek

Burcunuzun En Seksi Özelligini Ögrenin​Bazı burçlar seksi özellikleriyle ön plana çıkıyor ve bu imza özellikleri sayesinde insanları etki alanlarına alıyorlar... İşte burçların en seksi özellikleri:

Koç burcu
En seksi özelliği: Tutku

Koç burcu birisine gelirseniz, hayat boyu ondan kopamazsınız. Başlarına buyrukturlar ve kararlarını çok düşünmeden, aniden alırlar. Bu özellikleri ile etraflarındakileri büyülerler. Onların tutkularına ve aldıkları risklere bağlanıverirsiniz.

Boğa burcu
En seksi özelliği: Başarı

İşini nasıl yapması gerektiği konusunda kusursuz olan bir erkekten ya da kadından daha seksi ne olabilir ki? Hayatlarında azim hiç eksik olmadığı için, boğa burçları genellikle liderlik vasıflarına hakimdirler. Size sorun gibi görünen şeyler, onlar için çocuk oyuncağıdır.
Hayatınızda boğa burcu bir erkek varsa, sık sık şarap eşliğinde romantik geceler geçiriyorsunuz demektir. Boğa burçları, ağırlama konusunda oldukça başarılıdırlar. İlişkilerinde maddiyata pek önem vermez ve ellerinden gelenin en iyisini yaparlar. Yatakta da aynısı geçerli tabii.

İkizler burcu
En seksi özelliği: Bilgelik

İkizler burcu tam bir hitabet sanatçısıdır. Konuştuklarında, karşılarındakiler onlara dikkat kesilirler. Bu etkileyici özelliklerine dikkat edin; çünkü boş hayallere kolayca kapılabilirsiniz (yine de hayal kurmak da oldukça seksi, öyle değil mi?).

Yengeç burcu
En seksi özelliği: Gizemlilik

Ne zaman hangi şartlar altında ne yapacaklarını asla kestiremezsiniz. Bu gizemlilik sayesinde yengeç burçları oldukça seksi görünürler. Bağımsızdırlar ve bu gizemliliklerini iyi bir silaha dönüştürürler.
Doğalarında özgürlük vardır. O yüzden yengeç burcu erkekleri biraz zorludur. Zor olan da seksidir tabii.

Aslan burcu
En seksi özelliği: Cazibe

Aslan burcu erkeği, barda tanıştığınız ancak size bir şeyler ısmarlamadan önce asla eve geçmediğiniz tiplerdendir. Cazibeleriyle kadınları kolaylıkla etkileyebilirler. Etraflarına enerji ve samimiyet yayarlar. Doğal mıknatıslardır adeta. Egoları oldukça yüksektir. Dikkat çektiklerini bilirler ve buna bağımlıdırlar. Reddedildikleri zaman aldırmadan diğer hedeflere yönelirler. Fazla eleştirilmeyi sevmezler.

Başak burcu
En seksi özelliği: Zeka

Zeka seksi bir şey. Hatta oldukça seksi bir şey demeliyiz. Başak burcu erkekleri ise bu özelliğe fazlasıyla sahip. Sosyal hayatlarında ya da yatakta sorunları çözmek konusunda oldukça başarılıdırlar. Bilgi birikimleri ve olaylar karşısındaki bu güven verici tutumlarıyla sizi kolaylıkla etkileyebilirler. Mücadeleden asla kaçmazlar. Sadıktırlar. Sevdikleri için sonuna kadar mücadele ederler.

Terazi burcu
En seksi özelliği: Duyarlılık

Eğer birilerinin ruhunun en derinlerinde olan bitenleri okumasını istiyorsanız, hemen bir terazi burcuna bakınmaya başlayın. Terazi burçları duyarlıdır; empati yetenekleri gelişmiştir. Sizi tanımaya isteklidirler. Sizi yapmak istemediğiniz şeyleri yapmaya zorlamazlar. İlişkide sorumluluğu tamamen ellerine almaktansa, onu paylaşmayı tercih ederler. Terazi burcu erkekler, kendinizi rahat ve güvende hissetmenizi sağlarlar.

Akrep burcu
En seksi özelliği: Karanlık işler çevirmek

Akrep burçlarının her daim karanlık bir tarafları vardır. Sizi bu özellikleriyle kolayca etkileyebildikleri gibi, hayatınızı bir anda cehenneme de çevirebilirler. İlişkide kaostan ve kavga etmekten hoşlanan insanlar için mükemmel bir partner olurlar. Hayatı uçlarda yaşamayı severler. Bu özellikleri ile karşı cinste merak ve heyecan yaratırlar.

Yay burcu
En seksi özellik: Kibarlık

Eğer centilmen erkekleri seksi buluyorsanız, yay burcu erkeklerine hayransınız demektir. Bu burç aşkı nezaketleriyle sentezler ve adeta cenneti yaratıverirler. Etraflarına güven yayarlar. Paylaşmayı severler; bencil değillerdir. Her daim dürüstlüğün peşindedirler.

Oğlak burcu
En seksi özellik: Sessizlik

Sessizlik..Bilinmezlik...Kulağa seksi geliyor, öyle değil mi? Oğlak burçları çok konuşmazlar, duygu ve düşüncelerini kendilerine saklamayı ve iç dünyalarında fırtınalar koparmayı severler. Onları gerçek anlamda açmak zordur. Tutkuludurlar, aşkları için limit tanımazlar. Ancak aşka inançları, hayal kırıklığına uğradıklarında bir anda nefrete dönüşebilir. Dikkatli olun.

Kova burcu
En seksi özellik: Doğuştan etkileyici

Kendileri farkında olmasa da kova burçları doğuştan etkileyici ve seksidirler. Laf oyunlarına, abartılı mimiklere ve jestlere ihtiyaçları yoktur. Farklıdırlar; ancak farklı olmak için çabalamazlar. En küçük alışkanlıkları bile seni kolaylıkla etki altına alabilir. Hayata bakış açıları farklıdır. Sevdiklerine de bu perspektifle yaklaşırlar.

Balık burcu
En seksi özellik: Esneklik

Balık burçlarının kesin kuralları yoktur; her koşula adapte olabilir, şartlar ne olursa olsun başarıya ulaşabilirler. Masum görünürler; ama bu bazen bir maske görevi görür. Bilgedirler. Ama en şaşırtıcı özellikleri, tehdit altında olduklarını hissettikleri anda saldırıya geçmeleridir. İlişkide sizin bir adım öne geçmenize de asla müsade etmezler.
 
Üst
Alt