Burç lar Ve Aşk

Kimine göre imkânsız olmalı aşk, kimine göre bir ömür diz dize. Bazısı kaşına gözüne vurulur, bazısı aklına sözüne. Aşk dediğin bazen eğlence, bazen dipsiz dram kuyusu, gam yükü! Peki burçlarda durum nasıl? Hangi burç kendine nasıl aşık eder?

Koç
ko%C3%A7-6.png


Kibrin, kötülüğün uğramadığı kalbine, çocuksu heyecanınla birleşen ateşli haline kim kapılmaz ki! Senin gibi bir amazon kadınıyla, ömrünce sınırları zorlayacağı tutkulu bir aşka kim hayır der? Dikenler içinden lavanta kokuları yayar, meydan okuyan dimdik duruşunla cazibe merkezi haline gelirsin. İlişkini capcanlı tutacağın uzun yıllar, etkileyici bir ömre dönüşür. Kimi zaman çağlayan kimi zaman durulan ruhunla, en tutkulu aşkların ateşli kadını olursun. E tabi seni tavlamak da öyle herkesin harcı değildir!Boğa
o%C4%9Flak-5.png


Sen gelmeden dillere destan güzelliğin, müstakbel aşıkları çoktan selamlamış, sana da zarafetinle sohbeti taçlandırmak kalmıştır. Uğraşılmamış güzelliğin, gözlerinin tılsımı, dudaklarının büyüsü koca bir etki alanının içinde bırakır seni! Tüm gözler üstünde başlarsın hayata. Sanatsal kabiliyetlerin, keyfe keder rahat duruşun, farkında olmadan seni ilgi odağı yapıverir. Yanında nasıl huzur bulur, sakince sevilirler, zevkli akşam yemeklerinde nasıl dört köşe olurlar anlasalar, rahat bırakmazlar! Hırpalamadan ruhlara dokunur, güven yataklarında yatırır, gürültü çıkarmadan en güzel sen seversin!

İkizler
ba%C5%9Fak-5.png


İki kişilik zekanı parlattığın büyülü sözcüklerinle hipnotize edemeyeceğin, melodik konuşmanla etkileyemeyeceğin erkek henüz doğmadı. Hep yeni bir sürprize gebe diğer yanınla, yaşamı keyif şölenine çevirirsin. Zamana meydan okuyan gencecik ruhun, yaşlanmak istemeyenlere mükafat gibidir. Hazır cevaplılığın girdiğin her ortamda zekâ avcılarını avlar! Aklınla tavlar, atletik vücudunla göz doldurur, rengarenk ruhunla müthiş bir yaşam vaat edersin, kim istemez senin gibisini!

Yengeç
ikizler-5.png


Şimdiye dek kimse sevmemiş kadar çok sever, kocaman kucağını sonuna dek açarsın. Elinin lezzetiyle doyurur, pamuklara sararsın, seni sevmekten öte hak etmek için yarışır müziğini duyanlar. Evcil kokunla yayılan güven iklimin, aşkınla divaneye çevirir. Dantellere sarılmış teninde, şefkatle bakan ışıltılı gözlerinde, yumuşacık yüreğinde açtığın kocaman pist, dans meraklılarıyla dolup taşar. Güzeldir seninle yolculuğa çıkmak. Geçmişten bugüne uzanan iplerle ördüğün, geleceğe uzanan asma köprüler, diyarlar arası öyküler başlatır! Sayfalarının arasında kaybolmayı kim istemez!

Aslan
yay-5.png


İlk görüşte mest eder, ışığınla büyüler, kaliten ile etrafını kendine getirirsin. Önce bir sarsılır, kamaşan gözlerini ovuşturur, gerçekliğinle ilgili tüm şüpheleri bertaraf eder, karşı koyulmaz rüzgarına kapılırlar. Gösterişinin büyüsüyle cezbeder, girdiğin her ortamı bol ışıklı sahnelere çevirirsin! Tribünler gözlerini senden alamayan hayranlarınla dolar! Özgüvenli duruşunun hemen ardından kendini gösteren çarpıcı zekân, tacını daha da parlatırken sen tahtında dimdik oturur, sana yakışan karizmatik gücü atarsın. Zordur seni taşımak, başarabileni bir ömür başrol olacağı aşk filminde yaşatırsın!

Başak
bo%C4%9Fa-7.png


En güzel olma yarışında birbirlerini ezerken sahnelerden düşenler gözden kaybolurken, ortaya çıkan kusursuz güzelliğin, ağır çekim seğir ziyafetini başlatır. Sen onaylanmaya ihtiyaç duymayacak kadar kendinden emin, mükemmelin baş kadınısın! Kolay beğenmez, aşkından pervane olan kalabalıklarının rüzgarından etkilenmezsin. Gelenekseli bugünde taşımayı en iyi sen bilirsin. Ölçülü davranışların, tutarlı stilin ve gözlerden uzak halin merak uyandırır, kendine hayran bırakırsın!

Terazi
aslan-5.png


Güzelliğin vücut bulmuş hali, zarafetin temsili karşınızda estetik gözleriyle büyüleyen romantik prenses Terazi! Biri dişilik mi dedi, bilmeyen şöyle bir baksın da feyz alsın. Bastığın yer güzelleşir, baktığın gözler büyülenir! Yürüyüşün, sohbetin, selamın, tavrın… olduğun her yer, dokunduğun her şey dönüp kendine defalarca baktırır. Hem arkadaş hem sevgili, nerede bulunur böylesi diyen kuyruğa girer, sana da tavlananlar diyarında keyif çatmak kalır!

Akrep
kova-5.png


Gizemli dünyanın karşı koyulmaz girdabına kapılanlar, tutkulu bakışlarında kendini kaybedenler, karanlık yanının merakıyla cezbolanlar, mıknatısına çoktan yapışmış, aşklarından divane olmuşlardır. Gizli yırtmaçların, bakışlarına bezediğin ipuçların, kokulu mumlarla aydınlatılmış loş odaların aşka davet eder. Gecelerin kraliçesine kendine güvenmeyen erkek de zor selam eder. Büyük vaatler taşıyan ruhun, kalabalıkları hizaya dizer, sen istediğini alırsın!

Yay
terazi-5.png


Ahengin göz alır, yaşam enerjin sis bulutlarının kalkanı olur da kabına sığmayan, akıcı olduğu kadar yakıcı olan ruhun, az canlar yakmaz. Sen sınır nedir bilmez, dört duvara gelmez cazibenin çatısız merkezi, maceraperestlerin dudaklarını uçuklatırsın. Senin dur durak bilmez hareket kabiliyetin, takip yeteneğini zorladığın hayranlarını ters düz eder. Çikolata yemek yerine, sana aşık olan tanıdıklarımız var! Kim istemez senin leziz mutluluk şerbetinle bir ömür aşk sarhoş olmayı?

Oğlak
yenge%C3%A7-4.png


Buzlar prensesi olmanın soğuk ve vazgeçilmez cazibesi, senin şıklığında yeniden anlam kazanır. Alsız pulsuz, pembe tozsuz halin karşı cinsi cezbeder! Kim bu yürüyüşünden asalet akan kadın, sorularını çok duymuşsundur. Başarılarını takıştırdığın gerdanın, zekanı gösterdiğin vizyonlu duruşun ve tabi ki çizgisini hiç bozmadan yakaladığın şıklığınla, kendine hayran edemeyeceğin kimse yok. Su oranı yüksek geçici ilişkiler yığınlarının içinde sivrilen ciddi duruşunun alımı, kimleri yakalamaz ki! Renkli rüyalarda uçuşmak yerine, ayakları yere sağlam basan duruşunun kıymetini bilenler, çekim alanından uzaklaşamaz.

Kova
ikizler_1-2.png


Tanıdık ilişkilerden kaçanlar, gizlendikleri kuytularda rastlarlar sana, marjinal auranla şaşkına döner, anında çekimine kapılırlar. Kural tanımaz sevgin, kendine özgü tavrın, sıra dışı ruhunla karşılaşanlar, heyecanına kapılmak için can atar. Sıradan insanları kapsama alanı dışında tutmayı iyi bilirsin! Özgürlükçü aşk yuvan, aşıklarını kanatlandırır. Tüm bunların yanında kendini gösteren ilkeli yaşantın altın vuruşu yapar, evrensel enerjin akıl alır! Senin gibisi inan ki zor bulunur!

Balık
akrep-6.png


Dünya üzerinde kaynağı henüz belirsiz topraklardan geldiğin çağlardır düşünülür, bu diyarsız güzelliğine karşı koymak mümkün değildir. Sen yürümez süzülür, su gibi akarsın. Ayakları çoktan yerden kesilmiş kalabalıklar hayranlıktan seyre dalar. Büyüleyici rüya aleminin kapı aralığından seni görebilme ihtimali, kapına paspas olmaya değer. Masallar diyarından gelen, kâinata nam salan güzelliğinle akılları başlardan alırsın.​
 

bLack

New member
Kullanıcı
Katılım
16 Tem 2018
Mesajlar
283
Tepkime puanı
354
Puanları
0
Cinsiyet
Erkek
Tanıdık ilişkilerden kaçanlar, gizlendikleri kuytularda rastlarlar sana, marjinal auranla şaşkına döner, anında çekimine kapılırlar. Kural tanımaz sevgin, kendine özgü tavrın, sıra dışı ruhunla karşılaşanlar, heyecanına kapılmak için can atar. Sıradan insanları kapsama alanı dışında tutmayı iyi bilirsin! Özgürlükçü aşk yuvan, aşıklarını kanatlandırır. Tüm bunların yanında kendini gösteren ilkeli yaşantın altın vuruşu yapar, evrensel enerjin akıl alır! Senin gibisi inan ki zor bulunur! :)
 
Üst
Alt