Anamur Zafer

  • Konbuyu başlatan Eqe
  • Başlangıç tarihi
E

Eqe

Guest
Anamur Zafer

anamur-zafer.jpg


Anamur Zafer Turizm Otobüs Biletini hızlı ve güvenli bir şekilde satın almak ve firmanın tüm seferlerini görebilmek için; yukarıda bulunan “Nereden” – “Nereye” butonlarını doldurup, yolculuk yapmak istediğiniz tarihi seçerek “Ara” butonuna tıklayın!

İsmini bir tabiat harikası olan Anamur’dan alan firma, 1992 yılında bu ilçede kuruldu. Anamur ve Anamurluların kendi öz firması olarak kurulan şirket, Anamur’dan Mersin’e, Ankara’ya, Antalya’ya olan seferleriyle, çevre illere, tüm Türkiye ve dünyaya açılan ilçenin güzide bir penceresi niteliğinde. Göstermiş olduğu hizmet performansıyla, İlçeye gelen tüm misafirlerini üstün kalite ile buluşturuyor. Anamur Zafer Turizm otobüs işletmesi, genişleyen ve büyüyen yapısı ile artan yolcu taşıma talebini karşılayabilmek ve yeni yatırımların başlangıcını yapmak için çağımızın modernizasyonu ile dünya standartlarında yolcu taşımacılığı yapmak üzere tüm alt yapısını hazırlamış durumda. Online bilet sistemi ile otogara ve terminallere kadar yorulmadan evinizden bilet rezervasyonu yapabilme imkanı da sunan Anamur Zafer Turizm, tüm yolcularına kredi kartı ile evlerinden bilet satın alabilme şansı tanıyor. Bununla birlikte her yolcusunu Anamur Zafer Turizm yolculuk kartı sahibi yapan firma, bu kart sayesinde puanlama sistemi ile yolcular almış oldukları her biletten puan toplayarak, topladıkları bu puanlar neticesinde çeşitli hediyeler ve ücretsiz yolculuk biletleri kazanma şansı sağlıyor. Kısacası bu firma ile yapılan her yolculuk, misafirlerine bir hizmet olarak geri dönüyor. İşte bu anlayış ve düşünceyle, dünya standarlarında, çağdaş ve modern taşımacılık kavramıyla firma, yolcularına üstün kalitede hizmet sağlıyor.

Uzun ve sıkıcı yolculukları eğlenceli bir hale dönüştürmek için misafirlerine pek çok hizmet sunan Şirketin otobüs bileti fiyatları da oldukça uygun. Sitemizden yapacağınız sefer sorgulama ile hem otobüs sefer saatlerine hem de bilet fiyatlarına ulaşabilirsiniz. Anamur’dan Türkiye’nin pek çok noktasına, Türkiye’nin pek çok noktasından Anamur’a Anamur Zafer Turizm otobüs bileti satın alarak güvenle ulaşabilirsiniz. Anamur Zafer Turizm, otogarlardan da hizmet veriyor.

Misafirlerinin koşulsuz şartsız memnuniyetini sağlamak için güvenli ve rahat yolculuk imkânı yaratan Anamur Zafer Turizm, her geçen gün kendini yenilemeye devam ediyor. Ulaşım sektöründe misafirlerin beklentilerini karşılamak, dünya standartlarını yakalamak amacını güden Anamur Zafer Turizm, mükemmele ulaşmak için sürekli olarak kendini geliştiriyor. Anamur’un tarihini ve kültürünü tanımak ve yaşamak istiyorsanız otobüs bileti satın alabilirsiniz.


Anamur Zafer En Popüler Rotaları ve Fiyatları

Anamur Zafer otobüs bileti fiyatları, Anamur Zafer iletişim ve telefon numaraları, Anamur Zafer otobüs seferleri ve yorumları NeredenNereye.com'da!
Popüler RotaFiyat
Adana - Anamur30 TL
Anamur - Adana30 TL
Aydıncık (Mersin) - Anamur10 TL
Erdemli - Anamur28 TL
Mersin - Anamur25 TL


 
Üst
Alt