2020 Yılında Okuma Listesi Oluşturmadıysanız En Çok Okunan Popüler Kitaplar

• Konbuyu başlatan Me`va
  • Başlangıç tarihi
M

Me`va

Guest
2020 Yılında Okuma Listesi Oluşturmadıysanız En Çok Okunan Popüler Kitaplar
Kitaplar eskimeyen dostlardır. Bazı eserler vardır ki insanlar onları dostlarına 'Kitap tavsiyesi' diye aktarır 2020 yılı gelirken okuma listesini daha oluşturmadıysanız işte size 2019 yılında en çok okunanlar kitaplar. Türkiye'de en çok okunan ve satılan kitapların listesi. En çok kitap değerlendirmesi yapan eserler.

Kitaplar bizim sessiz dostlarımızdır. Onları içselleştirip kahramanlarını gerçekten var olan kişiler sanmamız gayet normal. Bir kitabı senaryo olarak düşünürsek bu senaryonun filmini hayal ederek kendi kafamızda çekiyoruz. Bu bir bakıma zor görünse de dünyanın en harika olayı olabilir.

EN ÇOK SATAN KİTAPLAR 2020'DE DE DEĞİŞMEYECEK GİBİ
Bir yazar bir mekanı veya karakteri nasıl betimlerse betimlesin o kitabı okuyan kişiye özel bir karakter çıkıyor ortaya. O kişinin kafasında oluşan karakter veya mekan sadece onun hayal ettiği ayrıntılara sahip. Bu yüzden kitabını okuduğunuz dizi veya filmleri seyretmek keyif vermiyor.
Kafamızda oluşturduğumuz karakter ve mekanlar başka birinin bakış açısından bize çok yabancı gelebiliyor. Teknolojide yaşanan bütün gelişmelere rağmen kitap satışları hiçte azımsanmayacak bir şekilde devam ediyor. Size bu yazımızda olumlu yorum alan kitaplardan ve çok satan kitaplardan oluşturduğumuz 2019 yılının popüler kitaplar listemizi sunuyoruz.

• Kara Kutu
  • Beni Kör Kuyularda
  • Bir Ömür Nasıl Yaşanır?
  • Gelirken Ekmek Al
  • Körlük
  • Hayvan Çiftliği
  • Ben Kirke
  • Şeker Portakalı
  • Aşkımız Eski Bir Roman
  • Kürk Mantolu Madonna
  • 1984
  • Küçük Prens