Yükselen Burcuna Göre Fiziksel Görünümün Nasıl ?

  • Konbuyu başlatan Muzik
  • Başlangıç tarihi
Astroloji dünyası bilindiğinden çok daha detaylıdır. Güneş burcunun fiziksel görünümü de belirlediği sanılır hâlbuki kişilerin dış görünümü belirleyen esas faktör yükselen burçtur. Doğum haritanızda baskın gelen diğer etkiler yoksa yükselen burcunuza göre fiziksel görünümünüz genelde aşağıdaki gibidir:
Koç
1-103.jpg

Doğduklarında yükseleni bu burçta olanlar genelde orta boyludur. Kol ve bacak kasları güçlü olduğu için hareketlidirler. Fizikleri dolgun ve kaslıdır. Omuzları geniş, kalçası dar olup üçgen vücutludurlar. Bacak boyları vücuda oranla kısadır. Bakışları keskin, burun genelde uzundur. Çıkık ve açık bir alnı, uzun kirpikleri vardır. Dudaklar ince, gözler iridir. Saçları dalgalı ve kalın tellidir. Aktris Bette Midler görünümüyle yükselen burcunun Koç olduğunu kanıtlıyor.
Boğa
2-96.jpg

Yükselen burcu Boğa olan insanlar orta boyludur ve yuvarlak yapılıdır. Fizik yapıları toplu olabilir. Omuzları ve göğüs kısmı genişliğiyle dikkat çeker. Ense yapıları kısadır. Yüz bölgeleri yuvarlak; ağız, burun ve kulakları belirgindir. Durgun ve masum bakışları, yanaklarında gamzeleri vardır. Kiloya eğilimli insanlardır, gençlik dönemlerinde zayıf olsalar bile ileride kilo alabilirler. Ses tonları kalın, konuşma tarzları sakindir. Yükselen burcu Boğa olan ünlülere örnek olarak Liza Minelli’yi gösterebiliriz.
İkizler
3-96.jpg

İkizler yükselen ince vücut hatları, uzun el ve parmak yapısı verir. Kolay kolay kilo almazlar. Kol ve bacakları kemikli ve uzundur. Erkeklerde yüz hatları kemikli, kadınlarda üçgen biçiminde, zarif ve hoştur. Burun muntazam ama uzundur, kulaklar genelde küçük olur. Yüzlerinde çil olabilir, dudakları ince yapıdadır. Elleri, kolları sürekli hareket halindedir. Sporla araları iyidir. İnce, zarif yapılı Audrey Hepburn yükselen İkizlerin etkilerini net şekilde yansıtıyor..
Yengeç
4-91.jpg

Yengeç Yükselene sahip olan kişiler genelde kısa boylu olur. Vücut hatları yuvarlak ve topludur. Omuzları düşüktür. Eller tombul ve küçüktür. Kol, bacak ve gövde bölgesi kısa, ayaklar ise küçük olabilir. Yüz yapıları yuvarlak, dudakları kalın, çene küçüktür. Gözler genelde renklidir. Saçlar dalgalı ve açık renk olur. Kadınlarda göğüsler belirgin ve büyüktür. Küçük kalçaları, belirgin karınları vardır. Hollywood’un Efsanevi aktörlerden Marlon Brando’nun yükselen burcu Yengeçti.
Aslan
5-91.jpg

Kalıplı olarak tabir edilebilecek bu insanların gösterişli bir görüntüsü vardır. Fizik yapıları güçlü, kemikleri kalındır. Omuzları geniş olup kalçaları dardır, beden yapıları sert görünür. Yükseleni Aslan burcu olanların gözleri genelde renkli olur. Erkekleri yakışıklı, kadınları güzeldir. Çenelerinde çukur, yanaklarda gamze bulunur. Elleri çok sert ve oldukça güçlü olur. 2016’da yaşamını yitiren dünyaca ünlü boksör Muhammed Ali’nin yükselen burcu Aslandı.
Başak
6-81.jpg

Yükselen Başakların ince bir fiziği, zarif, düzgün bir görüntüsü vardır. Fizik yapıları ilginçtir. Tek tek bakıldığında kusurlar görülür ancak genel görüntüleri güzeldir. Adeta mankenleri andıran bedenleri zarafetiyle dikkat çeker. Ten renkleri genelde koyu olan bu kişilerin cildi pürüzsüzdür. Yüz hatları hoş, dudaklar incedir. Ön iki dişleri uzun olabilir. Türk sinemasının yakışıklı aktörü Kenan İmirzalioğlu’nun yükseleni Başakta bulunuyor.
Terazi
7-75.jpg

Zodyak’ta yükselen burcu Terazi olanların erkekleri yakışıklı, kadınları güzelliğiyle dikkat çeker. Orta boylu olurlar ve vücut hatları orantılıdır. Ten genelde beyaz ve yumuşaktır. Saçları açık tonlarda, düz veya dalgalıdır. Yüz yapıları ovalimsidir ve gamzelidir. Belirgin kirpikleri dikkat çeker. Menekşe gözlü yıldız Elizabeth Taylor tepeden tırnağa zarafetiyle yükselen burcunun Terazi olduğunu kanıtlıyordu.
Akrep
8-71.jpg

Bu kişiler orta veya kısa boyludur. Kemik yapıları kalın, kalça ve göğüsler belirgindir. Yüz yapıları büyük, boyunları kalındır. Omuzları yuvarlak, gövdeleri kısa olur. Alın bölgeleri dar, çeneleri V şeklindedir. Yükselen burcu Akrep olanların saçları gür olur. Gözleri güzel ve iri, bakışları çekicidir. Kilo almaya eğilimli olan bu kişiler güzelden ziyade alımlı ve karizmatiktir. Pop müziğin sevilen ismi Sertab Erener’in yükselen burcu Akreptir.
Yay
9-70.jpg

Yükselen burcu Yayda olanlar orta veya uzun boyludur. Fizik yapıları ince ve atletiktir. Parmakları, tırnak yapıları uzun ve muntazamdır. Bacak ve kolları gövdeye göre uzundur. Özellikle kadınların kalçaları dışarı doğru çıkıktır. Yüzleri oval veya V harfi biçimindedir. İnce boyunları olabilir. En tipik fiziksel özellikleri geniş ve açık alınlarıdır. Güneş lekesi ve çile eğilimlidir yüzleri. Ten renkleri buğday veya esmerdir. Dudakları genelde incedir. Lady Diana’nın yükselen burcu Yay idi.
Oğlak
10-64.jpg

Astroloji’de Oğlak burcu yükseleni olanlar kısa veya orta boyludur. Minyon tipli olup omuzları öne eğiktir. Göğüs yapıları dar, bacakları kemiklidir. Uzun ve U harfini andıran yüzleri, belirgin elmacık kemikleri dikkat çeker. Alın geniş ve hafif çıkıktır. Çene uzun, gözler badem yapıdır. Esmer tenli, kıvırcık saçlı olabilirler. Hollywood’un tecrübeli aktrislerinden Goldie Hawn’un yükselen burcu Oğlak.
Kova
11-67.jpg

Yükselen burcu Kova olanlar orta hatta kısa boylu olur. Kadınlarda yüz hatları ve cilt güzeldir. Başları dik, alnı düzdür. Burun kalkık olabilir. Vücut hatları yuvarlaktır, tıpkı kovayı andırır. Burun şekli düzgündür. Genelde kumral veya sarışın olurlar. Farklı bir görünümleri vardır. Oyuncu Pınar Altuğ’un yükselen burcu Kovadır.
Balık
12-63.jpg

Bu son burçta yükseleni bulunanlar kısa boyu ve yumuşak, toplu fiziğiyle öne çıkar. Bacak ve kollarının kısalığı karakteristiktir. Omuzları dar ve düşüktür. Kalça kısımları düzdür. Kafa biçimleri biraz büyük, saçları açık renk ve dalgalıdır. Gözleri uykulu gibi bakabilir, kirpikleri genelde uzundur. Kilo almaya yatkındırlar. Yönetmen Alfred Hitchcock fiziksel görüntüsüyle yükselen burcum Balık demiş adeta.​
 

Fineas

Epik
Kullanıcı
Katılım
14 Mar 2018
Mesajlar
4,287
Tepkime puanı
4,885
Puanları
0
Konum
İzmir
Cinsiyet
Erkek
Benim yukselen ikizler ana burcum balık tam degiskenlik icin dogmusum :Dd
 
Üst
Alt