Yönetime Elestiri

Sukunet

Yasaklı Üye
Yasaklı
Oncelikle yonetim yaptiklarindan, uyguladigi tavirlarin adil oldugundan eminse bu mesajimi kaldirmasin. Asla hakaret icermeyecektir. Yillarca yoneticilik yaptim kimsenin ozelden baskasina ne yazdigiyla ilgilenmedim. Olgun yoneticilik bunu gerektirir cunku. Malum hanimefendinin uzerine dusen orada o sahsi engellemekti. Onun uzerinden prim yapmaya calismasini kiniyorum. Siz mevsim.org. yoneticileri hangi gerekceyle arkadasimizi bu denli karaliyorsunuz? Dun aksam on dakikalarca sohbet kanalinda bana hakaret ettiler yazmadigim yonetici kalmadi hic biriniz ilgilenmediniz bile. Lutfen çifte standart uygulamaktan vazgecin.

EUPHRAT

Mevsim.Org Doğru Adrestesiniz
Yönetici
yıllarca boş yöneticilik yapmışsın. zira neyi nasıl savunduğun ortada. güle güle

Sukunet

Yasaklı Üye
Yasaklı
Benim yazdiklarimin icerisinde savunduguma dair tek bir sozcuk gosterebilir misin? Bence sen kendi yoneticiligini sorgula. Simdi beni de kara listenize alabilirsiniz hade eyv.

EUPHRAT

Yönetici
Onun uzerinden prim yapmaya calismasini kiniyorum.
Siz mevsim.org. yoneticileri hangi gerekceyle arkadasimizi bu denli karaliyorsunuz?

bu cumlelerden yeterince demogoji yaptığın ortada

Bir insanı lanet egosal ergenlik fantazisine ayak uydurmayan bayanları karalamanıza veya karalamasına izin vermem mevsim ve forum bu yuzden var ve var olmaya devam edecek.

Son düzenleme:

Sukunet

Yasaklı Üye
Yasaklı
Yalniz kendi forumundasin. Bu reklamin sana faydasi olmayacaktir

EUPHRAT

Yönetici
)) bencede bu çırpınışlarınızın size bi faydası olmayacak

tüm arkadaşlarımdan ricamdır konu açık kalsın herkes görsün.
Bayan Kardeşimize Rahatsızlık veren kişinin nick'i La_Edri'dir.
sevgilisi olduğunu bildiğiniz bir bayana (sarkıntılık) veya farklı bir durum içerisine girermisiniz? Bahsi Geçen bayan kardeşimiz bu durumu sesli biçimde dile getirdiği için bazı insanlar tarafından akıl tutulması yaşayarak sussaydı hiçbir sorun olmayacaktı gibi yorumlar geliyor.
Oysa en doğru şeyi yapıp sesini duyurmuş ve böyle düşünen insanlara ibret olsun

Sukunet

Yasaklı Üye
Yasaklı
Madem konu irc kurallarini aşip kadin haklarina ve etiklige geldi ben de o konudaki yorumumu yazayim. Sizin tabirinizle sarkintiliga yol acan kisi de Lotus nickli bayandir. Orada yayin yapiliyosa herkese hitap edilir. Madem sevgilisi var o kisiye ozel yayin yapar havasina girmeseydi. Okusaydiniz o kanaldaki tum yazilanlari ne demek istedigimi anlardiniz

EUPHRAT

Yönetici
sende zerre ahlak ve şeref kırıntısı olsaydı ahlaksız arkadaşını burada savunuyor olmazdın emin ol.
kız kardeşin annen veya daha yakın insanlar varmıdır etrafında bilmiyorum ama umarım bunu anlaman için başına bişi gelmez

Fineas

Epik
Kullanıcı
.

Son düzenleme:

KunneS

Well-known member
Kullanıcı
YoneTime naCizane bir eLestiride benden.. :)bu insanLari birakin dinLemeyi gormeye biLe tahammuL edemiyoruz.. keSke hic muhaTap oLmasaydiniz.. Konuya dair hicbir fikrim yoq Lakin TartiSmadan edindiqim izLenimLe yaPtiqim muhakeme sonucu biLe ne kadar cirkin insanLar oLduqLari ortada.. adi zikrediLen sahSi sebebSizce ayLardir gormezden geLirdim..:) gozum tuTmadiqindan.. yine iSabet eTmisim..:)
Son Olaraq eupHrat `in bu LuzumSuz zayif karakterLi insanLara karSi fedakaRane uSenmiyereq mevSim org adina muhataP Olmasini ve gereken cevapi yuzLerine caLmasini takdir ve tebriKle karsiLiyorum..:)

KunneS

Well-known member
Kullanıcı
Insanin karakTerini erGen oLup oLmadiqini yazi sekLi degiL.. yaPtiqi davranisLar beLirLer..:)
Kimsin biLmiyorum eGer sarkintiLiq yapan kiSi iSen eger.. seninLe tabiKi taRtismayaCagim.. nedeni su ki.. gönLu Ile degiL de ucKuruyLa baKan.. her haTunu poTansiyeL av OLaraq goren ve evLiymis cocukLuymus yada sevgiLisi varmIs umrunda oLmadan sarkintiLik eden kisiLersiniz...
Meshur bir kaiDe OLan..
eL cevabuL ahSenuL ahMakus suKut..(ahMak kiSiye karSi en guzeL cevap sukuTdur..)
KaidesiYle ameL edecegim..:)

Alt