yakalanan dolandırıcı polisi tebrik etti

Minikçe

Well-known member
HanımZade
Dolandırıcılıktan 8 yıldır aranan 52 yaşındaki T.Ü., kendisini yakalayan polislere, "Beni nasıl yakaladınız çok şaşırdım. Sizi kutluyorum" dedi.
eqw_1494.jpg

Kendisini 'Sinan Güzel' olarak tanıtan ve nar satmak için Afyonkarahisar'dan çağırdığı A.V. adlı kişiyle anlaşan T.Ü., 'Üreticiye vereceğim' bahanesiyle 2 bin lira alıp ortadan kayboldu. Dolandırılan A.V.'nin şikayeti üzerine soruşturma başlatan Aksu İlçe Emniyeti Suç Önleme ve Soruşturma Büro Amirliği ekipleri, şüphelinin, 8 yıldır dolandırıcılıktan aranan T.Ü. olduğunu belirledi.

T.Ü'nün ilçe sınırları içinde bir birahanede alkol olduğu duyumunu alan polis, operasyon düzenledi. Operasyonda T.Ü. yakalanarak gözaltına alındı. T.Ü'nün kendisini yakalayan polise, "Beni nasıl buldunuz çok şaşırdım. Sizi kutluyorum" dediği ortaya çıktı. Şüphelinin üzerinde Sinan Güzel adına basılmış çok sayıda kartvizit bulundu. Sağlık kontrolü sonrasında Aksu İlçe Emniyet Müdürlüğü'ne götürülen T.Ü'nün, Türkiye genelinde 19 ayrı dolandırıcılık olayından arandığı ayrıca 10 yıl kesinleşmiş hapis cezasının bulunduğu ortaya çıktı.

Radioactive

New member
Kullanıcı
Nasıl yakaladıklarını düşünüyor hala galiba abimiz :D

Minikçe

Well-known member
HanımZade
:) senin hikayeye devam edesin gelmiş.şu sınavları atlatalımda.benim yarın başlıyor.dualarım seninle olsun.sende dua et :)
:D yok. Dolandırıcı Sinan yazınca Akasya Durağında ki oyuncu çıkyıor :D

Radioactive

New member
Kullanıcı
:) senin hikayeye devam edesin gelmiş.şu sınavları atlatalımda.benim yarın başlıyor.dualarım seninle olsun.sende dua et :)

Tabii. Benim bu akşam 5,30 da ilk sınavım. Uyumadım bile. Birazdan gidip sınava kadar ders çalışıcam. Başarılı oluruz umarım sınavlarda

Minikçe

Well-known member
HanımZade
uyku ne?? öyle bir şey varmıydı :p Başarılar
Tabii. Benim bu akşam 5,30 da ilk sınavım. Uyumadım bile. Birazdan gidip sınava kadar ders çalışıcam. Başarılı oluruz umarım sınavlarda

Alt