Twitter CEO'su Bu Yıl İçinde Ücretli Abonelik Sistemi Test Edeceklerini Açıkladı

BaRoN

Mevsim.Org Doğru Adrestesiniz
Yönetici
Katılım
2 Haz 2019
Mesajlar
3,417
Tepkime puanı
6,365
Puanları
113
Yaş
47
Konum
istanbul
Cinsiyet
Erkek
[KRSAG=https://forum.mevsim.org/makale/twitabone.jpg]Twitter Abonelik Dönemi[/KRSAG]
Twitter CEO'su Jack Dorsey, sabah saatlerinde açıkladıkları mali rapor ile ilgili CNN'e açıklamalarda bulundu. Reklam gelirlerinin yüzde 23 düşmesinin ardından yeni arayışlar içerisinde olduklarını ifade eden Dorsey, ücretli abonelik sisteminin gelebileceğini ifade etti.

Dünyanın en popüler sosyal medya platformlarından Twitter, sabah saatlerinde 2020 ikinci çeyrek mali raporunu yayınladı. Raporlara göre Twitter'ın reklam gelirleri çok ciddi bir düşüş göstermiş durumda. Bu düşüş, geçtiğimiz yılın aynı dönemine oranla yüzde 23 seviyelerinde.
Twitter'ın en büyük pazarı olan ABD'de ise reklam gelirleri yüzde 25 oranında düşmüş durumda. Twitter, bu düşüşe gerekçe olarak koronavirüs salgınını ve ABD'de ortaya çıkan iç karışıklıkları gösteriyor.

Twitter CEO'su Jack Dorsey, konuyla ilgili olarak CNN'e bazı açıklamalar yaptı. Dorsey, bu yıl içerisinde bazı ücretli abonelik testleri gerçekleştireceklerini ve bu ücretlendirmenin biraz yüksek olacağını ifade etti. Jack Dorsey, platform için üzerinde çalıştıkları ücretli abonelik planlarıyla ilgili detaylı bilgi ise paylaşmadı.

Jack Dorsey, CNN'e sadece ücretli abonelik sistemi ile ilgili açıklamalarda bulunmadı. Laf arasında geçtiğimiz günlerde yaşanan ve Twitter tarihinin en büyük siber saldırısı ile ilgili de konuşan Dorsey, yaşanan olay nedeniyle korkunç hissettiklerini ifade etti. Güvenliğin bir sonunun olmadığını ifade eden Dorsey, artık güvenliği daha çok önemseyeceklerini ve bu konudaki çalışmalarını sıklaştıracaklarını açıkladı.
 
Üst
Alt