TOP20 Asker Şehit Şarkıları Hikayeleri ve Şiirleri

Me`Va

Mevsim.Org Doğru Adrestesiniz
Yönetici
indir (1).jpg

Mevsim.Org İle Sohbetforumları.Net İşbirliği ..

İle yapilacak Olan Top20 de Asker Şehit sarkıları Hikayeleri siirleri İle ßelirlenecek Sizlerin İstekleri İle
12 OCAK Cumartesi saat 22.oo de Yayıncılarımızdan ..
D j` @FeelMylove ın Sunumu İle Gerçekleşecektir ..

JudeL

La Tahzen innaALLAH'e meane
HanımZade
Ey, bu topraklar için toprağa düşmüş asker!
Gökten ecdâd inerek öpse o pâk alnı değer.
Ne büyüksün ki kanın kurtarıyor Tevhîd'i...
Bedr'in arslanları ancak, bu kadar şanlı idi.
Sana dar gelmeyecek makberi kimler kazsın?

"Gömelim gel seni târîhe" desem, sığmazsın.

RUHLARI ŞAD OLSUN.

Elanaz

New member
HanımZade
Nasip olmaz herkese şehid olmak Hak edene verir bu hakkı hak Hak yolunun yolcusuna mustahak Gayrısına çok uzaktır çok uzak mevsim ailesine gelsin gönlü yanan ANNE LERE TSK KOLAY GELSİN FeelMylove ..

Zinet

New member
HanımZade

Allah yolunda öldürülenlere “ölüler” demeyin. Hayır, onlar diridirler. Ancak siz bunu bilemezsiniz.
Bakara/154
Vatan size minnettar...

Absnthe

www.Mevsim.Org
Kullanıcı
Web sitesi
www.mevsim.org
Yaşasaydim Aranizda Olacaktim..

"Yaşasaydım aranızda olacaktım.... Yaşasaydım sen ağlamayacak`tın Anne. Kahpe bir kurşun alnımdan vurmasaydı, sizin gibi bayrak salacaktım meydanlarda omuz omuza yürüyecektik.. Tıpkı serin bir sabah her şey VATAN İÇİN diyerek dağlara yürüdüğümüz kardeşlerim gibi... Zonguldaklı teğmenim Metin gibi, Kayserili Kayhan gibi, Karamanlı İsmail gibi, Sivaslı İlhan gibi, Yozgatlı Erol gibi, Konyalı Batıkan Aydin gibi omuza omuza yürüyecektik VATAN için VATANIM için..... Kahpe kurşun anlımdan vurmasaydı sana mektup yazacaktım Anneee.... Konyalı Aydin´ı anlatacaktım sana.. Annesi ellerine kına yakıp "Git Oğul" demiş, eğer o çapulcu sürüsünden korkarsan sütünü emeğimi haram ederim demiş...... Aydın korkmadı Annee. Dağlar soğuktu silahlar ellerimize yapışıyordu ama Aydın üşümedi Annee.... Vuruldu düştü yere, teğmenim yere baktı. Karamanlı vuruldu Bayrağa baktı teğmenim. Sivaslı vurulduğunda bir BOZKURT Seslendi ANNE..... Biz kan kardeşiydik Anneee ama can kardeşi olmak farklıydııı. Canımız Bayrakta birleşsin diye dağlara yürümüştük o sabah..Canlar BAYRAKTA birleşiyordu..... Anneee intikamım için mi sokaklardasın...Anneee çaresizliğinden dolayı böyle iki büklüm ağlamaktasın. Üzülme topraak kokulu Anneeeem üzülmeee..... Sen kabrime gel mezarıma gel ki melekler iniyor seni teselli için....Ben seni seyrediyorum doya doya yüzüne bakıyorum...Sende beni özleyince AY YILDIZI seyret.... Teğmenim Metin söz verdi Anneee....Kanınız Yerde Kalmayacak Dedi...Biiiz ölmedik Anne...ŞEHİTLER ÖLMEZ DERDİN ya Sen... Melekler arkadaşımız oldu. Sadece ben değil Trabzonluda burada...Aydın´ın elleri halen kınalı..... Anneee Teğmenim Metin´e de ki " Koca bir Şehit ordusu gök yüzünde nöbet tutuyor, elleri tetikte, gözleri BAYRAKTA, nefeslerini tutmuş bekliyorlar".... Bu topraklar tanır gökyüzü Şehitlerinin yere inişini, Çanakkale tanır, Kıbrıs semaları Şehit kokar Hala..... Teğmenim Metin´e de ki "Bekliyorlar 30 bin canın intikam saattiniiii"!!!..... Anneee ağlama dua et ve bekleeee.. Döneceğim serin bir sabah, ellerinden öpeceğim Sende kurşunun girdigi yerden öpeceksin Alnımdan öpeceksin ANNEE..

Prenses

Çok güzel gülümsüyordu, sevmeden geçemedim.
Yönetici

LevenT62

New member
Kullanıcı

Bızlere Bu vatanı bırakmak pahasına şehadet serbetını ıcen Başta Ulu önder Atatürk olmak uzere tum şehıtlerımıze Allahtan Rahmet dılıyorum..Minnet ile anıyorum

Ahmet

New member
Kullanıcı
biz yeni arkdaşların önünü açaalım diye köşemizde bekliyoruz sizlerin ve diğer arkadaşlara sahnede yer bıraktık ama madem talep var bizde sahneye çıkarız...

S

Simge89

Guest
Ah… Annem…
Sol yanım…
Sol yanım...
Vuruldum annem…
Kan sızıyor, göğsümden ellerime,
Bedenim üşüyor, uyuşuyorum anne…
Şimdi…
Başım düştü yere,
Yıldızları görüyorum gökyüzünde.
Anne…
Sen ne yapıyorsun orada!
Aaa baba sende mi?
Ya sen Ayşe?
Yıldızlar niye yavaş yavaş siz oluyor;
Ne oluyor bana anne?
Bekleyin beni…
Bekleyin…
Ruhum kurtuldu bedenimden,
Hemen yanınıza geliyorum… :(

Tüm şehitlerimize Allah'tan rahmet,yakınlarına sabırlar versin.Yüce rabbim kimseye böyle bir acı yaşatmasın:(

Şimdiden DjFeelMyLove arkadaşıma iyi yayınlar diliyorum.Teşekkür ederim...

Alt