TBF'den Bursaspor'a teşekkür

• Konbuyu başlatan Eqe
  • Başlangıç tarihi
E

Eqe

Guest
[FONT=&amp]Türkiye Basketbol Federasyonu Başkanı Hidayet Türkoğlu ve beraberindeki heyet, Bursaspor Başkanı Ali Ay ve Yönetim Kurulu ile bir araya geldi.[/FONT]

[FONT=&amp]Bursaspor’un Özlüce’de bulunan tesislerinde gerçekleştirilen ziyarete, Türkiye Basketbol Federasyonu Başkanı Hidayet Türkoğlu’nun yanı sıra, TBF CEO’su Ömer Onan, TBF Yönetim Kurulu Üyesi Hüseyin Beşok, TBF Genel Sekteri Serbülent Şengün, Bursaspor Başkanı Ali Ay ve Bursaspor Yönetim Kurulu Üyeleri ile Bursaspor Durmazlar Genel Menajeri Nedim Yücel de katıldı.

Bursaspor Başkanı Ali Ay, Türkiye Basketbol Federasyonu’nun ziyaretiyle ilgili olarak, “Öncelikle bu ziyaretten dolayı onur duyduk ve gururlandık. Özellikle Letonya ile oynanacak maçta Ay Yıldızlılarımıza başarılar diliyorum. İnşallah gruptan çıkacağız. Basketbol bizim de göz bebeğimiz. Başarıları ile her zaman gurur duyuyoruz” dedi.
Başkan Hidayet Türkoğlu ise yapmış olduğu konuşmada, “Öncelikle Basketbol Federasyonu olarak bizleri ağırladığınız için teşekkür ediyorum. Letonya maçı duyurularında bizlere çok yardımcı oldunuz. Futbol maçına da Letonya karşılaşmasının duyuru pankartı ile çıktınız. Bu durum bizleri çok mutlu etti. Biz Federasyon olarak kulüplerle hep yakın ilişkiler kurmaya çalışıyoruz. Onlarla birlikte büyüyecek bir federasyonuz. Verdiğiniz destek için teşekkür ediyoruz. Bursaspor Kulübü'nü en yakın zamanda Süper Lig’de görmek istiyoruz. Bu başarı, Bursaspor camiasına büyük keyif verecektir. Biz yönetim olarak hem basketbola hem de spora verdiğiniz hizmetler için teşekkür ediyoruz. Ayrıca ev sahipliğiniz için tekrar tekrar teşekkür ediyoruz” diye konuştu.

Konuşmaların ardından Bursaspor Başkanı Ali Ay, Hidayet Türkoğlu, Ömer Onan ve Hüseyin Beşok'a isimlerinin yazılı olduğu Bursaspor forması hediye etti.

Ziyaretin sonunda Türkiye Basketbol Federasyonu Başkanı Hidayet Türkoğlu, Bursaspor anı defterine duygularını aktardı.[/FONT]

Alt