Sizde Uzun Görünebilirsiniz

Şiir

New member
HanımZade
Katılım
8 Eyl 2018
Mesajlar
1,257
Tepkime puanı
1,734
Puanları
0
Yaş
32
Konum
İstanbul
Cinsiyet
Kadın
Boyu uzun gösteren ayakkabı modelleri uzun görünebilirsiniz!

Boyunuz istediğiniz uzunlukta olmayabilir. Ancak boyunuzu olduğundan daha uzun göstermek için bir araya getirdiğimiz ayakkabı önerilerine göz atabilirsiniz!


5224


Kadınlarda Türkiye'de ortalama olarak seçilen boy uzunluğu 1.60 ve 1.70 olarak belirlendi. Boyunuz istediğiniz uzunlukta olmayabilir ancak gündelik hayatınızda tercih edeceğiniz ayakkabılar ile sorun haline getirdiğiniz boy sorununu ortadan kaldırabilirsiniz. Peki boyu uzun gösteren ayakkabı modelleri neler? Hangi renk ayakkabı boyu uzun gösterir? İşte elmaelma.com olarakbir araya getirdiğimiz ayakkabı önerileri....

AYAKKABININ RENGİ BOYU UZUN GÖSTERİYOR!

Boyunuzu olduğundan daha uzun göstermenin bir diğer yolu ayakkabının rengidir. Özellikle nude tonlarında tercih edeceğiniz ayakkabılar boyunuzu ön plana geçirmeyecek şekilde boyun uzun görünmesine illüzyon yaratıyor. Her ayakkabı da olmasa da özel bir yere giderken bir kaç ayakkabınızı nude tonlarda seçerek dolapta kurtarıcınız olarak kullanabilirsiniz.

TOPUKLU AYAKKABI

Topuklu ayakkabılar boyu uzun göstermenin en pratik yoludur. Ancak topuklu ayakkabı kullanımlarında dikkat edilmesi gerekenlerden biri de çok yüksek platformalardan uzak durmaktır. Ne kadar yüksek platform seçerseniz boyunuzun kısa olduğunu ortaya çıkarmış olacaksınız. Platform ayakkabı tercihlerinizde ispanyol paça pantolonların altına görünmeyecek şekilde kombinlerseniz boyunuzu hem uzun gösterebilir hem de bunu pantolon yardımı ile kurtarabilirsiniz.

SİVRİ BURUN TOPUKLU AYAKKABILAR

Boyunuzu uzun gösteren ayakkabı modelleri arasında en etkilisi sivri burun ayakkabılardır. Sivri burun ayakkabılar sizi hem zarif hem de daha uzun görünmenizi sağlayacaktır.
 
Üst
Alt