Netflix Dizisi The Dragon Prince, FRP Olarak Karşımızda

Fineas

Epik
Kullanıcı
Katılım
14 Mar 2018
Mesajlar
4,287
Tepkime puanı
4,885
Puanları
0
Konum
İzmir
Cinsiyet
Erkek
Netflix‘in fantastik animasyon dizisi The Dragon Prince masaüstü rol yapma oyununa dönüştü. Tales of Xadia: The Dragon Prince adlı oyun, ön sipariş arifesinde teste açıldı.


Wonderstorm Studios‘un ekrana taşıdığı The Dragon Prince (Ejderhalar Prensi), insan prensler Callum ve Ezran ile elf suikastçi Rayla‘nın savaş halindeki ülkelerine barış getirmek için birlikte çıktıkları destansı yolculuğu anlatıyor. 3 sezonu yayınlanan ve yeni bölümlerinin bu yıl gelmesini beklediğimiz The Dragon Prince'teki fantastik macerayı artık biz de yaşayabileceğiz.


Fandom Tabletop‘ın Cortex RPG sistemi kullanılarak geliştirilen Tales of Xadia: The Dragon Prince masaüstü rol yapma oyununun ön siparişine 9 Şubat’ta başlanacak. Xadia diyarında geçen oyun örnek bir macera ile teste de açıldı.

The Dragon Prince FRP Oyununda Ne Yapacağız?

2 – 6 kişilik Tales of Xadia: The Dragon Prince‘te, oyuncular ilkel büyü kaynaklarına bağlı elfler ya da yeni destansı hikayeler yaşamak için insan krallıklarının bir üyesi olarak serüvene atılabilecek. Netflix‘te yayınlanan dizideki olaylarla bağlantılı olan oyunun, dijital araçlarla daha hızlı hale getirildiği de belirtiliyor.


Avatar: The Last Airbender’ın yaratıcısı Aaron Ehasz’ın animasyon dizisi The Dragon Prince‘te Callum‘u Jack DeSena, Ezran‘ı Sasha Rojen ve Rayla‘yı Paula Burrows seslendiriyor. San Diago Comic-Con@Home etkinliğine katılan Ehasz‘ın 4.sezon daha devam edeceğini açıkladığı serinin kitapları da hayranlarla buluşmaya başladı. Serinin ilk kitabı Callum’s Spellbook geçtiğimiz mart ayında, ikinci kitabı Book One: Moon haziranda çıktı. Through the Moon adlı grafik roman da ekim ayında yayınlandı.
 
Üst
Alt