Nasıl Olduğu Anlaşılmayan 14 Araba kazası

M

Muzik

Guest
Nasıl Olduğu Anlaşılmayan 14 Araba kazası
Trafik canavarı her gün mesaide. Ancak, bazen bu mesaide garip görüntülerin yaşanmasına sebep olabiliyor...
jakumetsu 11.07.2013 saat 11:40
  1. 1.
    3557_m.jpg

2. 2. Azimle Gaza Basan Duvarı Deliyor. Nasıl Yapmış Bu İşi İnsan Merak Ediyor.
    3559_m.jpg

3. 3. Normalde Yeni Dökülen Betona İsmini Yazarsın. Veya Sevgilinin Adını Falan Yazarsın. Bu Eleman Abartmış Biraz.
    3560_m.jpg

4. 4. Arabada Sorun Yok. Ev Çürükmüş. Bir Araba Çarptı Diye Yıkılan Evden Hayır Gelmezdi Zaten.
    3561_m.jpg

5. 5. Çok İyi Yere Park Etmiş. Çıkışı Biraz Zor Olabilir Tabii.
    3562_m.jpg

6. 6. Çatıya Anten Düzeltmeye Bile Arabayla Gidiyor İnsanlar. Gün Geçtikçe Tembelleşiyoruz.
    3563_m.jpg

7. 7. Elin Oğlu Çok Sağlam Arabalar Yapıyor. Duvar Yıkılıyor Arabalara Bir Şey Olmuyor.
    3564_m.jpg

8. 8. Para Bol Tabii. Canım Arabayı Suya Atmış Resmen.
    3565_m.jpg

9. 9. Evde Akşam Ayaklarını Uzatmış Oturuyorsun. Kahveni İçip Televizyonunu İzliyorsun. Ve Bir Anda Odana Tır Giriyor.
    3566_m.jpg

10. 10. Uçan Arabalar Yakında Piyasada. Bu Başarısız Deneylerden Bir Tanesi.
    3567_m.jpg

11. 11. Park Yeri Bulma Sorunu Sadece İstanbul'da Yok Demek Ki.
    3568_m.jpg

12. 12. Hadi Yukarıdakile Otomobil Kamyonun Ne İşi Var O Kadar Yukarıda?
    3569_m.jpg

13. 13. Manzara Şahane.
    3570_m.jpg

14. 14. Uçan Araba Deneylerinin Başarısız Bir Versiyonu Daha. Bilimadamlarının Biraz Daha Çalışması Lazım. Bir Şeyler Eksik Demek Ki.
    3571_m.jpg

O

oUo

Guest
ohoo o bisey mi :D sivas divriğide bir olay görmüstüm. divriğinin bir köyünde evin içine tren girmisti . düsünsene yemek saati aksam üstü bütün aile sofrada tam yemek yiyosun gelip sana oturduğun masada tren carpıyor evini basına yıkıyor. düsündürücü trajikomik olay. Sonrasında dedik ki ev ahalisi ile bi görüselim. Ambulansın yanında gittik adam sedyede boynunda boyunluk kolunda serum. ''Gecmis olsun'' dedim, ''Sağolasınn bu da geldi basımıza'' dedi koyu bi sivas sivesiyle ve devam etti '' nasıl olmusturrr anlamamısam, tam corbayıı kasıklamısamm icerii girmisttirr ,zor kacmısam . '' seklindeki konusma :)) gülcem gülemiyorum adamın evi basına ykılmıs, ağrısıda var belli ' oy baboo babo ' demesi olaya bakıyorum evin yarısına kadar giren bi lokomotif .. yanımdaki meslektasımın kendi kendine homurdanması '' vay ..... olum nası olmus bu be '' demesi, İnsanın basına her zaman her sey gelir :D oluyor bu tür olaylar :p

Son düzenleme:
M

Muzik

Guest
gülcem gülemiyorum adamın evi basına ykılmıs, ağrısıda var belli '
Ne diyeyim ben sana .ddd

Prenses

Çok güzel gülümsüyordu, sevmeden geçemedim.
Yönetici
:D

Absnthe

www.Mevsim.Org
Kullanıcı
Web sitesi
www.mevsim.org
Enteresan .. Korkunc Denilesice : )

Paylaşim icin Teşekkür ederim .)

Alt