Las Vegas SEO Şirketi Red Zone SEO Ücretsiz SEO İnceleme Aracı Tanıttı

EUPHRAT

Mevsim.Org Doğru Adrestesiniz
Yönetici
Katılım
3 Ocak 2017
Mesajlar
1,197
Tepkime puanı
2,691
Puanları
113
'Herkesin arama motorlarının web siteleriyle nasıl çalıştıklarını kontrol edebilmelerini istedik.' - Rob Kafka, Kurucu, Red Zone SEO


Piyasada, bir şirketin web sitesinin genel sağlığının çeşitli alanlarını kontrol etmesi için bir yol sunan birçok hizmet vardır. Bu araçların bazılarının hiçbir maliyeti yoktur, diğerleri ise ayda binlerce dolara mal olabilir. Beklendiği gibi, ücretsiz olanlar arzulanan bir çok şey bırakırken, ücretli olanlar çok karmaşık olabilir ve sadece onları yönetmek için tam zamanlı bir personel gerektirebilir.


Red Zone SEO'nun SEO İncelemesinin Önizlemesi

Red Zone SEO'nun SEO İncelemesinin Önizlemesi


Red Zone SEO ekibinin, web sitesinin performansını etkileyen tüm alanlar için yüksek değerli işlem yapılabilir önerileri ile gerçek zamanlı olarak herkesin ücretsiz olarak kullanabileceği bir araç fikrini akılda tuttuğu giriş engeliyle akıldadır. Red Zone SEO'nun kurucusu Rob Kafka , "Herkesin, bize ödeme yapıp yapmadıklarını web sitelerinde nasıl yaptıklarını kontrol edebilmelerini istedik." Dedi .

Bir şirketin tek yapması gereken, alan adını ve iletişim bilgilerini Ücretsiz SEO İnceleme sayfasına girmek, birkaç saniye beklemek ve genel SEO, kullanılabilirlik, performans, sosyal medya ve web güvenliği hakkında kapsamlı bir rapor alacak . Sayfanın alt kısmında, sitelerinin hangi bölümlerinin her şeyden önce en çok ilgiye ihtiyaç duyduklarını bilmelerini sağlamak için öncelik göstergeli bir öneri listesi alırlar.

İnsanların raporu tarayıcılarında görmelerine ve çalışabilecekleri rapor sayısını sınırlamasına izin veren diğer ücretsiz SEO araçlarının aksine, Red Zone SEO, kullanıcıların sınırsız rapor çalıştırmasına ve çalıştırdıkları her rapor için tüm ayrıntıları içeren bir PDF indirmesine izin verir.

Şirket ayrıca arama motoru optimizasyonu ve sıralama hedeflerine ulaşmak için ekstra yardım arayan ciddi işletme sahipleri için premium SEO hizmetleri sunmaktadır .

Bir şirket yeni başlıyor olsunlar veya yıllardır çevrimiçi işlerinde aktif oldular, Red Zone SEO'dan SEO İncelemesi, alanlarının ve web sitelerinin gerçekte nasıl performans gösterdiği konusunda ücretsiz ikinci bir görüş almak için cephaneliklerinde yeni bir araçtır, takip edilmesi kolay, işlem yapılabilir SEO ipuçlarıyla birlikte.

 
Üst
Alt