Konami, eFootball 2022’nin 1.0 Güncellemesini Erteledi

Han

En Güzel Edep Güzel Ahlaktir...!
Kullanıcı
Katılım
20 Ocak 2021
Mesajlar
7,620
Tepkime puanı
6,990
Puanları
0
Konum
Huzur🧿
Cinsiyet
Erkek

Bu da Gol Değil: Konami, eFootball 2022’nin 1.0 Güncellemesini Erteledi​

Konami, 28 Ekim tarihinde yayınlayacağını söylediği eFootball 2022 güncellemesini erteleyerek bugün oyunculara sundu. İnternet sitesinde yaptığı duyuruda eFootball 2022 1.0 güncellemesi için de 11 Kasım tarihini gösteren oyun şirketi, bir hafta sonra bu tarihi 2022 seneninın ilkbahar mevsimine kadar kaydırdı. Konami, güncellemeyle birlikte gelecek olan fakat ön sipariş için oyunculara sunulan Premium Oyuncu Paketi satışlarının da geri iadesini yapmaya başladı.

Ön siparişe sunulan Premium Oyuncu Paketi’nde 2.800 coin ile birlikte oyuncuların kendi takımlarını oluşturmada yardımcı olacak eklentiler bulunuyordu. Ön siparişlerin iptal edilmesiyle para iadesine başlayan Konami, DLC’lerin bir daha ne zaman satışa sunulacağına dair herhangi bir duyuruda bulunmadı.E de sahip durumda.

Para iadesinden sonra oyunu silip baştan yüklemek gerekiyor:​

efootball 2022

EFootball 2022’nin felakete dönüşen yayın ömründe oyuncuları hayal kırıklığına uğratan bu yeni gelişme, oyunu sildirip baştan yüklemek mecburiyetinde da bırakabilir. Elde edilen bilgilere göre ön siparişi iptal edilen kullanıcıların oynamaya devam edebilmeleri için para iadesinden sonra oyunu silip tekrar yüklemeleri gerekmektedir.

Konami, eFootball PES 2021 için 2020 versiyonunu kullanıp sadece kadro güncellemesi getirmişti. Bunun sebebiyse bir sene boyunca 2022 senesinde çıkaracakları oyuna odaklanmak istemeleriydi. Fakat sonuç, umut edilenin tam tersi yönde oldu. Oyuncular, eFootball 2022’nin grafiklerini eleştiri yağmuruna tutuyor.

Steam’in şu en temel kadarki en kötü oyunlar listesinde liderliği alan eFootball 2022, pek çok özelliğin para karşılığı açılıyor olması ile da oyuncu kitlesinin çok büyük bir kısmını kaybetti. Görünen o ki Konami’nin bir sene boyunca uğraş vermiş olduğu eFootball 2022 bir süre daha gün yüzü göremeyecek.


-Alinti-
 
Üst
Alt