İstanbul'da Kadınlara Özel Plajlar

M

Muzik

Guest
İstanbul'da sadece kadınlara özel bir plajlarda rahatlıkla denize girmek istiyorsanız bu haber tam size göre... Sizler için İstanbul'da bulunan kadın plajlarını derledik.

Uzun bir tatil yapmaya vaktiniz yoksa ancak hafta sonu güzel bir gün geçirmek istiyorsanız İstanbul'a yakın sadece kadınların kullandığı plajları değerlendirebilirsiniz. İşte kendinizi rahat hissedeceğiniz temiz suları ve ince kumları ile birbirinden güzel kadın plajları...

J7dVy_1530865641_3576.jpg


POYRAZKÖY KADINLAR PLAJI


Beykoz'da bulunan Poyrazköy Kadınlar Plajı, yeşilin ve mavinin buluştuğu sakin ve keyifli bir plaj. Günübirlik olarak gidilebileceği gibi çevresinden bulunan otel ya da pansiyonlarda da konaklayabilirsiniz. Denizi temiz ve durgun olan plajda can kurtarandan sağlık ekibine kadar tüm personel kadın. Plajın arka kısmında ise bir piknik alanı mevcut.

M1TYr_1530865695_976.jpg


ESENKÖY KADINLAR PLAJI


Yalova Esenköy'de bulunan kadınlar plajı, nezih ve sakin bir tatil yapmak isteyenler için bulunmaz bir fırsat. Yalova Şelale mevkiinde bulunan plaja dışarıdan yiyecek içecek getirmek serbest. Bunlarla birlikte plajın içinde şezlong, kafeterya, duş, lavabo, çocuk oyun parkı ve müzik gibi hizmetlerde mevcut.

5XIqu_1530865731_3022.jpg


SARIYER ALTINKUM PLAJI

Sarıyer'in eşsiz güzellikteki doğasının ve tertemiz denizinin içinde sakin bir tatil yapmak istiyorsanız Altınkum Plajı'nı mutlaka görmelisiniz. Altınkum Plajı'na giderken kendi yiyeceklerinizi getirebilirsiniz. Plajda mescit ve giyinme kabinleri de bulunuyor. Bunların dışında plajda bulunan tüm personel kadınlardan oluşuyor.

NSW0k_1530865834_8449.jpg


MARMARA EREĞLİSİ KADINLAR PLAJI

Tekirdağ'ın Marmara Ereğlisi ilçesinde bulunan Marmara Ereğlisi Kadınlar Plajı, özellikle tesettürlü kadınların en çok tercih ettikleri plajlardan biri. Plaja 10 yaşından büyük erkek çocukları alınmıyor. Ayrıca plajın güvenliği kadın bir zabıta tarafından sağlanıyor.
 
Üst
Alt