iPhone SE 3 özellikleri

Browser

Moderator
Moderator
Katılım
3 Mar 2020
Mesajlar
340
Tepkime puanı
677
Puanları
0
Yaş
36
Konum
Rize
Cinsiyet
Erkek
iPhone SE 3 özellikleri


iste-beklenen-iphone-se-3-ozellikleri.jpg


İlk iPhone SE modeli 2016 yılında tanıtılmıştı. iPhone 5 kasası üzerine inşa edilen model, birçok kullanıcı tarafından beğenilmişti. 2020 yılının Nisan ayında piyasaya sürülen iPhone SE 2020 modelinden sonra gözler yeni SE modeline çevrildi.

iste-beklenen-iphone-se-3-ozellikleri-1.jpg


Birçok analist yeni modelin yakın zamanda karşımıza çıkmayacağını belirtiyor. Bazı analistler ise 2020’de piyasaya sürülecek olan iPhone 12 modelinin 4G versiyonunun seneye karşımıza çıkabileceğini iddia ediyor.

Ming-Chi Kuo adlı analist iPhone SE Plus modelinin piyasaya sürüleceğini iddia etti. 2021 yılında iPhone SE 3 modelinden önce iPhone SE Plus adında yeni bir cihaz piyasaya sürülebilir.

OLED teknolojisine sahip 5.5 inç veya 6.1 inç ekran ile gelmesi beklenen modelin A14 Bionic işlemci ile karşımıza çıkması bekleniyor. Çerçevesiz kasa ile geleceği söylentiler arasında yer alan modelin batarya kapasitesinin de 2.600 mAh veya dah fazla olması beklenen özellikler arasında yer alıyor.

Her ne kadar maliyet ön planda olsa da yeni iPhone SE modelinde ikili veya üçlü kamera dizilimi olması muhtemel. Ayrıca yakın zamanda tanıtılmayacağı göz önünde bulundurulduğunda iPhone SE 3 modelinin 5G ile gelmesi muhtemel gözüküyor.

kaynak:shiftdelete
 
Üst
Alt