Haftanın Konuğu ''wahShe''

Yaren

ᔕᗩᗰᎥᗰᎥƳᗴ丅ᔕᎥ乙 ᔕᗩᗰᎥᗰᎥᒪᗴᖇ
HanımZade
Yok mu arttıran diyesim geldi @Yaren m;)
Ben yalan ve ukalaliga kızarım.En kızdığım kelime 'sanane'.Nefret ettiğim şey ikiyüzlülük.Hayattan beklentim sevdiklerimle birlikte güzel bı yaşam.Kaybettigim çok yüksek bı para olmadi ama boşa verdiğim paraları toplasak ohooo:)))))
Para tabiki yaşamımızı devam ettirebilmemiz için gerekli ama yok diyede olay çıkartmam.Sarki dinlerim ,oyun oynarım,dizi izlerim.Bana dair çoğu şeyi genelde herkes az çok biliyo ama kimse senin kadar bilgiye sahip diil askom;*Evet vicdan azabı çektiğim aklıma geldikce üzülüp gözyaşı döktüğüm bı olay oldu bu kadar olsun buda :(
@wahShe mm tsk ederimm askom samimi cevaplarin icin ;* varligin icin ayrica tsk ederim :)
Daha bi hafta burdasin belki yine ugrarim :D:D

wahShe

New member
HanımZade
@wahShe mm hoşgeldin tatlım:* haftanın konuğu olmana çok sevindim :)
Seni daha yakından tanıma fırsatı verdiği için @Jade ye teşekkürler.

öncelikle sunucuda ve forumda samimi tutarlı karakterli duruşuna saygı duyduğum ve sevdiğim biri olduğunu söylemek isterim. Iyi ki bizimlesin canim:emoji_bouquet::emoji_blossom:

bir kaç soru da benden;

kendini üç sembolle anlat desem bunlar ne olurdu?
çok sessiz olduğun zamanlarda bundan ne anlamalıyız?
Insanlar Ikinci şans hakeder mi? Sen hiç birine ikinci şans verdin mi?
Ünlulerden kendine bir kanka seç desem bu kim olurdu?
şu anda okudugun veya en yakınındaki kitabın 5. Sayfasını açıp en güzel cümlesini yazar mısın:)

şimdiden cevapların için teşekkür ederim:**
Merhaba @JudeL cim tşk ederim güzel sözlerin için simartiyosunuz beni efenim:)
Ayna olabilir mesela bana nasıl gelirsen öle görürsün bende kendini.Bardak olabilir herkesten biseyler kapabilir kendimi doldurabilirim.Yildiz olabilir belli zamanlarda parlarim aydınlatırim:)))
Çok sessiz olduğum pek söylenemez ama eğer ki sessizsem bilin ki bı hata yapmisimdir ve bundan utanıyorumdur.
Herkes ikinci şansı hak eder diyerek o şansı tanımış daha büyük bi kazık yemiş biri olarak kimseye bu şansı tanımamaya karar aldım:)
Şimdi ben halktan biriyim ünlü bı kankam olsun istemezdim yaw ha Acun gibi zengin bı kankam olsada fena olmazdı yani düşününce:)))))
Bir film düşün ilk sahne siradan bi olayla başlar ve film ilerledikçe gelişmelere inanamazsin:)))))

JudeL

La Tahzen innaALLAH'e meane
HanımZade
Merhaba @JudeL cim tşk ederim güzel sözlerin için simartiyosunuz beni efenim:)
Ayna olabilir mesela bana nasıl gelirsen öle görürsün bende kendini.Bardak olabilir herkesten biseyler kapabilir kendimi doldurabilirim.Yildiz olabilir belli zamanlarda parlarim aydınlatırim:)))
Çok sessiz olduğum pek söylenemez ama eğer ki sessizsem bilin ki bı hata yapmisimdir ve bundan utanıyorumdur.
Herkes ikinci şansı hak eder diyerek o şansı tanımış daha büyük bi kazık yemiş biri olarak kimseye bu şansı tanımamaya karar aldım:)
Şimdi ben halktan biriyim ünlü bı kankam olsun istemezdim yaw ha Acun gibi zengin bı kankam olsada fena olmazdı yani düşününce:)))))
Bir film düşün ilk sahne siradan bi olayla başlar ve film ilerledikçe gelişmelere inanamazsin:)))))

ben tşk ederim @wahShe cim.

wahShe

New member
HanımZade
@wahShe Öncelikle Hoşgeldiniz efendim. Sizi burda görmek beni gerçekten mutlu etti ve sizi daha yakından tanıma şansı bulduğumuz için seni o koltuğa oturtanların neyse konumuz bu değil :)

Şimdi sorularımıza geçelim;

1-Kanala nicki girince seni heyecanlandıran biri varmı,Varsa kimdir?
2-whatsapp kullanıyormusunuz? Kullanıyorsanız cep telefonu numaranız kaçtır?
3-Yemeksepeti.com dan size bir yemek gönderecek olsak adresiniz neresi olurdu?
4-Forum üyeleri ile survivora katılacak olursanız ilk eleme konseyinde elenmesi yönünde nedeni ile birlikte ilk kimin adını yazarsınız?
5-En çok eleştirildiğiniz huyunuz nedir?
6-Şuan mevcut dizilerden hangisinde hangi rolü oynamak isterdin ?
Gelelim @CcNarNia bey ve sorularina...
Öncelikle istediğim sorudan baslayabiliom dimi lütfen kalemi kağıdı hazırla :))))))
Kanala girdiğinde beni heyecanlandıran bı nick şuan için yok.
WhatsApp kullanıyorum tabiki bu telefonu boşuna mı aldım dedim sosyal medya ile alakalı hicbiseyden eksik kalmim.05412344567899870 fazla yazdım ki seneye de lazım olur;)
Yemeksepeti diilde ciceksepeti olsaydı belki olurdu ama yinede söyleyim ben.
buradan dümdüz git camiyi görünce sola dön biraz ilerde sağda kahverengi apt var iste o apt iyiki var bizim evin karsisinda
Survivora gitsek forumca kendimi elerdim yaw ne işim var benim orda aç susuz ve bakımsız düşünemedim kendimi beni eleyin beni:)
En çok elestirildigim huyum kiskancligim canavar cikiyo içimden resmen kıskanınca;)
Dizide hangi başrol valla en son Atiye yi izledim etkisinden çıkamadım o olmak isterdim.Sukur bitti tşkler sorularınız için bay @CcNarNia:))))

CcNarNia

New member
Kullanıcı
Gelelim @CcNarNia bey ve sorularina...
Öncelikle istediğim sorudan baslayabiliom dimi lütfen kalemi kağıdı hazırla :))))))
Kanala girdiğinde beni heyecanlandıran bı nick şuan için yok.
WhatsApp kullanıyorum tabiki bu telefonu boşuna mı aldım dedim sosyal medya ile alakalı hicbiseyden eksik kalmim.05412344567899870 fazla yazdım ki seneye de lazım olur;)
Yemeksepeti diilde ciceksepeti olsaydı belki olurdu ama yinede söyleyim ben.
buradan dümdüz git camiyi görünce sola dön biraz ilerde sağda kahverengi apt var iste o apt iyiki var bizim evin karsisinda
Survivora gitsek forumca kendimi elerdim yaw ne işim var benim orda aç susuz ve bakımsız düşünemedim kendimi beni eleyin beni:)
En çok elestirildigim huyum kiskancligim canavar cikiyo içimden resmen kıskanınca;)
Dizide hangi başrol valla en son Atiye yi izledim etkisinden çıkamadım o olmak isterdim.Sukur bitti tşkler sorularınız için bay @CcNarNia:))))

Evet yazılı kağıdınızı okuyorum şimdi sevgili @wahShe :))

-Kanala girdiğinizde sizi heyecanlandıran birinin olmadığını beyan ettiniz.Şuan için yok diyerek ileride olabileceği yönünde intiba uyandırdınız.Dolayısıyla heyecanlandırmasada acaba burdamı,geldimi diye düşündüğünüz birinin olduğunu düşünüyorum.Cevap beni tatmin etmedi.

-Verdiğiniz numara yapılan parola doğrulama işlemi sonucunda numara size ait çıkmıştır.

IMG_20200115_084500.jpg

-Apartmanın önündeyim wahshe :)))

83HF714I2632-kduF-U11012548157643xi-1024x576@LaStampa.it-Biella.jpg

-Demek kıskançsınnnn hmmmm :)))

-Oynamak istediğim dizi karakteri Atiye demişsin.Atiye bir dizi karakteri değildir,şarkıcıdır:))) Doğru cevp Aliye olmalıydı :))

wahShe

New member
HanımZade
Evet yazılı kağıdınızı okuyorum şimdi sevgili @wahShe :))

-Kanala girdiğinizde sizi heyecanlandıran birinin olmadığını beyan ettiniz.Şuan için yok diyerek ileride olabileceği yönünde intiba uyandırdınız.Dolayısıyla heyecanlandırmasada acaba burdamı,geldimi diye düşündüğünüz birinin olduğunu düşünüyorum.Cevap beni tatmin etmedi.

-Verdiğiniz numara yapılan parola doğrulama işlemi sonucunda numara size ait çıkmıştır.

Ekli dosyayı görüntüle 9546

-Apartmanın önündeyim wahshe :)))

83HF714I2632-kduF-U11012548157643xi-1024x576@LaStampa.it-Biella.jpg

-Demek kıskançsınnnn hmmmm :)))

-Oynamak istediğim dizi karakteri Atiye demişsin.Atiye bir dizi karakteri değildir,şarkıcıdır:))) Doğru cevp Aliye olmalıydı :))
@CcNarNia bu güzelim koltuğa @Jade cim beni soruları cevapliyim diye oturttu bende özenle cevapladım ama goruyorum ki cevapları sevmedin
Beni heycanlandiran nick ilerde olarmu bilmiyom ama şuan yok bunda anlaşalım.
Evet numarayi da tomomla onayladik.
Evin önünde bekle sen gelcem ben ama sakın biyere gitme olurmu orda bekle:)))))
Diziye gelince yoo yanlış yazmadım Atiye djzisi Netflix de başrolde de Beren Saat var bunu bilmiyo olmaniza ihtimal bile vermiyorum cix cix cix:))))))))
[automerge]1579076410[/automerge]
Sorgusuz sualsiz seni seviyorum desem cevabın ne olurdu ?
Iyiki tanidim dediklerimden dediğim @Wahshecim .)
@YouMeYou bende iyiki seni tanımışım canım böle bı soruya hele ki sen gibi tatlıs bı hatun diyosa Bende seni sorgusuz sualsiz seviyorum demekten başka cevabım olamaz,olabilemez:*:*

Alt