Giuliano Victor De Paula Fenerbahçe'de!

• Konbuyu başlatan ALTINGÖZ
  • Başlangıç tarihi
A

ALTINGÖZ

Guest
bc3i7957_56937_7676555.JPG

Giuliano Victor De Paula, Ülker Stadyumu Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Spor Kompleksi’nde bulunan Serkan Acar Toplantı Salonu’nda düzenlenen imza töreninde kendisini 4 yıllığına renklerimize bağlayan sözleşmeyi imzaladı.

Kulübümüzün, Zenit’ten 4 yıllığına renklerine kattığı orta saha oyuncusu Giuliano Victor De Paula için düzenlenen imza töreninde, Asbaşkanımız Şekip Mosturoğlu ve İdari Menajerimiz Hasan Çetinkaya da yer aldı.

Resmi olarak imzaların atılmasından sonra Asbaşkanımız Şekip Mosturoğlu, İdari Menajerimiz Hasan Çetinkaya ve futbolcumuz Giuliano Victor De Paula, Fenerbahçe Televizyonu’na açıklamalarda bulundu.

Asbaşkanımız Şekip Mosturoğlu: “Futbolcumuza inanıyoruz ve güveniyoruz”

Yaptığı açıklamada, önemli bir ismi kadromuza kattığımızı ifade eden Asbaşkanımız Şekip Mosturoğlu, “Taraftar bu anı merak ediyordu ve bu nedenle canlı olarak yayınladık. Bu resmi imza törenidir ancak önümüzdeki hafta basın tanıtımı yapacağız. Aynı gün Roberto Soldado ve Mauricio Isla’nın da basın tanıtımı olacak. Önümüzdeki hafta Başkanımız da aramızda olacak. Bu transfer konusunda özellikle dün akşamdan bu yana çok ciddi bir şekilde mesai harcadık ve çok çalıştık. Futbolcumuzu uzun süreden beri takip ediyoruz ve Fenerbahçe’yi isteyen bir futbolcu. Kendisi bu imza için fedakarlıklar da yaptı. Biz kendisine inanıyoruz ve güveniyoruz. Buradan emeği geçen herkese teşekkür ederim. Hayırlı uğurlu olsun." dedi.

Giuliano Victor De Paula: “Performansımın en iyi seviyeye çıkmasını istiyorum”

Sözlerine transfer sürecinde emeği geçen isimlere teşekkür ederek başlayan Futbolcumuz Giuliano Victor De Paula, “Fenerbahçe’ye bu fırsatı verdiği için teşekkürler. Bana inandıkları için ve bana bunu hissettirdikleri için teşekkürler. Fedakarlıklar yapıldı ve olumlu sonuçlandı. Benim tek beklentim; gerçekten katkı sağlamak. Sahada gollerle, asistlerle takımıma katkı sağlamak istiyorum. Önemli olan da bu ve performansımın en iyi seviyesine ulaşmak istiyorum. Ben burada Şekip Mosturoğlu’na, Hasan Çetinkaya’ya ve menajerime teşekkür ederim. Umarım harika bir yıl geçiririz.” diyerek vereceği katkının öneminden de söz etti.

Taraftarımız hakkındaysa, “Taraftarın ilgisi ve sevgisi beni mutlu ediyor. Güzel mesajları için teşekkür ederim. Taraftarın tutkusunu hissediyorum. Bana güvendikleri için teşekkürler. Sahamızda oynayacağımız ilk maçta onları tribüne davet ediyorum. Çünkü birlikte güzel şeyler başarabileceğimize inanıyorum.”şeklinde konuştu.

Hasan Çetinkaya: “Bu forma altında başarılı sezonlar diliyorum”

İdari Menajerimiz Hasan Çetinkaya ise Giuliano Victor De Paula hakkında, “Bu transferde emeği geçen herkese teşekkürler. Başta Başkanımız Aziz Yıldırım ve Yönetim Kurulumuz, kulüp çalışanlarımız…herkes çalıştı ve olumlu sonuçlandı. Giuliano Victor De Paula’ya başarılı ve sağlıklı sezonlar geçirmesini diliyorum. Geçen sene kendisiyle ilgilenmiştik ama bu sene nasip oldu. Hem Fenerbahçe’ye hem de Milli takıma uzun yıllar hizmet edecektir. Tekrardan hayırlı olsun.” İfadelerini kullandı. Kaynak: fenerbahce.org

bc3i7929_56937_767593.JPG

bc3i7943_56937_7676213.JPG

Minikçe

Well-known member
HanımZade
Başarılar :whistling:

Minikçe

Well-known member
HanımZade
Moderatör tarafında düzenlendi:
Alt