evlenecek olanlar için ek gelir önerisinde bulunun.

göksu

Member
HanımZade
Merhabalar ben 6 ay sonra evleneceğim bu yüzden masraflarım cok cok fazlalaşmaya başladı. Ceyizdir,evdir, salondur derken işin için çıkılmaz bir hal almaya başlıyor bu yüzden de ek gelir kazanan istiyorum. Ek gelir önerisinde bulunurmusunuz. Asıl işimin yanında beni zorlamayan bir iş olursa cok sevinirim.

ahu

Member
HanımZade
evlenecek olman konusunda ne kadar mutlu bir haber olsa da masraflar can sıkıyor seni cok iyi anlayabiliyorum. Sana naçizane bir öneride bulunacağım denemesi bedava. Biliyorsunuz günümüzde herkes bi sağlık peşinde günler aylar göz açıp kapayıncaya kadar geçiyor geriye kalan şeylerden bir tanesi de hastalıklar,rahatsızlıklar veya hastalık belirtileri oluyor. Market, manavlarda artık meyve ve sebzeye eskisi kadar güvenemiyoruz maalesef ki. İşte tam bu noktada ek gelir için adım attığımız bizler doğrudan satış sektöründen çıkıp gelerek organik besin takviyesi önerisinde bulunarak satış yapmaya başlıyoruz. Çevrene, eşine,dostuna satarak siz de bütçenize katkıda bulunabilirsiniz. Yapmanız gereken şey, konu hakkında daha detaylı araştırma yapman olacak onu da kyaniturkiye.com dan bakabilirsin.

Alt