Epic Games Steam Fiyatı 24 TL Olan Halcyon 6: Starbase Commander'ı Ücretsiz Verecek

BaRoN

Mevsim.Org Doğru Adrestesiniz
Yönetici
Katılım
2 Haz 2019
Mesajlar
3,417
Tepkime puanı
6,365
Puanları
113
Yaş
47
Konum
istanbul
Cinsiyet
Erkek
Verdiği ücretsiz oyunlarla popülerliğini iyiden iyiye artıran Epic Games, bu hafta Steam fiyatı 24 TL olan Halcyon 6: Starbase Commander'i ücretsiz yapacak. 11 Şubat Perşembe günü ücretsiz olacak oyun, bir hafta boyunca ücretsiz kalacak.

Her hafta kısa süreliğine ücretsiz yaptığı oyunlarla geniş bir hayran kitlesine ulaşan Epic Games, yeni yıla özel başlattığı 15 günlük ücretsiz oyun serisini geçtiğimiz günlerde tamamladı. Seri boyunca birçok oyun ücretsiz şekilde sunulsa da pek çoğu oyuncuların ilgisini çekmeyi başaramadı. Bu hafta verilen oyun ise genel olarak çok olumlu eleştiriler aldı.
Epic Games'te önümüzdeki haftanın ücretsiz oyunu, platformda 24 TL'den satışa sunulan Halcyon 6: Starbase Commander olacak. Oyun, 11 Şubat – 18 Şubat 2021 tarihleri arasında ücretsiz kalacak. Bir önceki haftanın oyunları olan For The King ve Metro Last Light Redux ise 11 Şubat'a kadar ücretsiz kalmaya devam edecek.

Halcyon 6: Starbase Commander nasıl bir oyun​

Dünya'nın ve insanlığın bir araya gelmesiyle kurulan Terran İmparatorluğu, gizemli bir uzaylı ırkından kalan atıl vaziyetteki bir üssü keşfeder. Biz de bu üssün yönetimini üstleniriz. Görevimiz ise kendi türümüz için büyük önem taşımaktadır, zira bir başka uzaylı ırkı saldırı için toplanmaktadır. En iyi şansımız ise elimizdeki üssü kullanmaktır.

Oyuna her yeniden başladığımızda kendimizi bambaşka bir galakside, bambaşka bir üste ve bambaşka ekip üyeleriyle buluyoruz. Bu da yeniden oynanabilirlik anlamında yapıma çok şey katıyor. Oyunda her biri kendi yaklaşımlarına ve hedeflerine sahip 6 uzaylı ırkı yer alıyor.

Halcyon 6: Starbase Commander sistem gereksinimleri​

e2d2d7d513a9a1dd1edddced67ff0843727c2204.jpg

Minimum​

  • İşletim Sistemi: Windows XP, Vista, 7, 8 veya 10
  • Bellek: 2 GB RAM
  • Ekran Kartı: 128MB
  • Depolama: 400 MB kullanılabilir alan

Önerilen​

  • İşletim Sistemi: Windows XP, Vista, 7, 8 veya 10
  • İşlemci: 2GHZ
  • Bellek: 2 GB RAM
  • Ekran Kartı: 512MB
  • Depolama: 400 MB kullanılabilir alan
Peki siz, Epic Games'in önümüzdeki hafta ücretsiz vereceği oyun hakkında neler düşünüyorsunuz? Fikirlerinizi yorumlar kısmından bizimle paylaşabilir, gelecekte ücretsiz verilecek oyunlardan haberdar olmak için sitemizi takip edebilirsiniz.
 
Üst
Alt