En Kibar Ve En Sert Burçlar Hangileri ?

bur%C3%A7-758x422.jpg


1. Terazi
terazi.png

Teraziler en az sinir bozucu yapıya sahip insanlardır. Başka insanları mutsuz görmektense kendilerinin üzülmelerini tercih eder. Her sorunda kesinlikle adaletli davranılması taraftarıdır kendi aleyhlerine bir şey olması durumunda bile onlar için tek önemli olan şey adaletin yerini bulmasıdır.
2. Balık
bal%C4%B1k.png

Balıklar tartışmadan, kavgadan ve dedikodulardan nefret eder. Onlar tartışmayı en sevmeyen burçlardan biridir ve onlarla kavga etmeye çalışırsanız, kendinizden uzaklaştırırsınız . Çok yumuşak konuşurlar ve iyi huyludurlar ve her zaman yardımcı olabilecekleri bir şeyler varsa ellerinden gelenin en iyisini yapmak isterler.

3. Boğa
bo%C4%9Fa.png

Boğalar her zaman sabırlı ve bir eleştiri aldıklarında karşı tarafın dediklerine duyarlıdır. Söylenilen eleştirinin doğru olduğu kanısına vardığında kendi içinde, başkalarını eleştirmez. Ancak, bir kırılma noktalar vardı, bu yüzden onunla çok fazla inatlaşmamaya çalışın. Yoksa hiç görmediğiniz bir yüzleriyle karşılaşabilirsiniz.
4. Kova
kova-1.png

Son derece nazik ve arkadaş canlısı oldukları için bir kovanın sinir bozucu şeyler yapacak zamanı yoktur. Fakat kendilerine yapılan kötü bir muamele karşısında duramazlar öylece durmazlar, aynı şekilde karşılık verirler. İçlerinde isyancı bir ruh barındırırlar.
5. Yay
yay.png

Bir yay sabırsız ve huzursuz olabilir. Ancak bunun sebebi, haksızlıklarla ve devamlı kötü olayların yaşandığı bir dünyada yaşamayı sevmemeleridir. Eğer bir yay kadına karşı onun hoşlanmayacağı davranışlarda bulunursan, muhtemelen senden hemen uzaklaşır.
6. İkizler
ikizler.png

İkizler genellikle çok dışa dönük ve tatlıdırlar. Bununla birlikte, çok fazla dedikodu yapma eğiliminde olup, arkadaşları hakkında söylentiler yayabilirler. Eğer bunu yüzüne vurursanız, işler iki taraf içinde çok fazla çirkinleşebilir.
7. Yengeç
yenge%C3%A7.png

Ruh hallerine bağlı olarak, bir yengeç çok tatlı ve sevecen olabilirler. Böyle olduklarından tüm burçlar içinde en havalı burçlar arasında kendilerini gösterirler. Fakat kötü bir anlarında onlara rastlarsanız, onları kendi haline bırakmanız en iyi olacaktır.
8. Aslan
aslan.png

Çoğu Aslan çok sıcak, bağışlayıcı, arkadaş canlısı ve eğlencelidir. Yüzünde sempatik bir gülümseme ile dinleyecektir sizi. Ama buna aldanmayın, içlerindeki aslan serbest kaldığında katlanılmaz bir insana dönüşmekten geri kalmazlar. Sizi çok kolay bir şekilde rahatsız edebilir ve başkalarını ise ağlatmaktan çekinmezler.

9. Başak
ba%C5%9Fak.png

Başak insanı sabırlıdır, kendisine ters düşen görüşlere, genel olarak çok önemli konular değilse karşı tarafın ne söylediğine aldırmaz. Ama gerçekten mücadele ettiği bir konuda ters düşerseniz ya da haksızlık yaparsınız, işler sizin hiç iyi gitmeyebilir. Durağan hali sizi yanıltmasın.
Ve işte tehlikeli üçlü;
10. Koç
ko%C3%A7-1.png

Koç burcu insanları genelde iddialı ve tutkulu olarak karşımıza çıkarlar, ancak bu özelliklerinin yanı sıra kibirli de olmadıklarını söyleyemeyiz. Onlar burç ailesinin en asi burçlarından biridir, bu konuda kimse ellerine su dökemez. İstediklerini çok çirkefleşebilirler.
11. Oğlak
o%C4%9Flak.png


Oğlak burcu, onları bir şekilde kızdırması en zor olan burçlardan biri olabilir. Çok sabırlıdırlar, tahammül seviyeleri çok yüksektir. İntikam konularında ise soğukkanlı ve kurnaz olabilirler, planladıkları şeyin içine tamamen düşüne kadar bundan haberiniz bile olmaz. Siz yine de sınırlarınızı, karşı tarafı fazla zorlamayın.
12. Akrep
akrep.png

Bu en son kızdırmak isteyeceğin burç olabilir. Bir Akrep, intikamını bir seri katilin hassasiyeti ve soğukluğu ile gösterecektir. Böyle bir durumda kötü niyetli, intikamcı, savaşçı yüzleri ile tanışabilirsin. Bu burçla uğraşırken dikkatli davranın, çünkü tahmin etmediğiniz bir şey onun sinirlerini bozabilir ve sonuçları sizin adınıza çok kötü olur.
 

after

New member
Kullanıcı
Katılım
18 May 2019
Mesajlar
65
Tepkime puanı
102
Puanları
0
Cinsiyet
Erkek
Teraziler olarak kıymetimiz bilinmiyor:)
 

Absnthe

www.Mevsim.Org
Kullanıcı
Katılım
3 Ocak 2017
Mesajlar
1,891
Tepkime puanı
2,961
Puanları
0
Web sitesi
www.mevsim.org
Cinsiyet
Erkek
Koc Olarakda Bizim :)
 
Üst
Alt