ConferenceRoom Bölüm Kuralları

admin

New member
Kullanıcı
Katılım
15 Nis 2013
Mesajlar
63
Tepkime puanı
7
Puanları
0
Cinsiyet
Erkek
ConferenceRoom Bölüm Kuralları

1- Konu açmadan önce kesinlikle ilgili bölümde detaylı bir arama yapınız.

2- Konu başlığınız sorununuzu özetlemeli. Örneğin; sorununuz "Conferenceroom" hakkında ise, başlığınız; "Conferenceroom Hakkında Sorun" şeklinde olmalıdır. "Yardım, help, Help pls, Coder Arkadaşlar, Acil!" gibi konu başlıkları kesinlikle açmayınız.

3- Öğrenmek istediğiniz Bilginin veya hazır kodun kullanım biçimini açık ve net bir biçimde açıklamalısınız.

4- Konu başlığınız Türkçe'ye uygun olmalıdır. Nedir bunlar? Her kelimenin ilk harfleri BÜYÜK olmalıdır. Düzgün bir yazı biçimi olmalıdır, Sorunuzun veya kod-un amacını özetlemelidir.

5- Paylaştığınız kod size ait olmalıdır. Eğer kod size ait değilse yayınlamanızı uygun görmüyoruz. İllaki yayınlayacağım derdindeyseniz kod yazarını kesinlikle belirtmek zorundasınız.

6- Kod-un amacı ve/ya içeriğinde asla kullanıcılara zarar verecek bir yapı olmamalıdır.Sorularınızı Sorarken Zarar verici istek olarak görünürse konunuz direkt silinecektir.

7- Başka bir kullanıcının veya coder-in yazdığı kodun üzerine eklemeler yapıp veya editleyip paylaşıma sunmayın!!!

Ek Açıklamalar

1- SF-Coder(s) grubu bu yaptırımların hepsini uygulama hakkına/yetkisine sahiptir. Şikayet/itiraz etme hakkınız olmayacaktır.

2- Geçiçi olarak silinen tüm konular, 1 hafta sonra tamamen silinecektir.

3- Unutmayın ki; ConferenceRoom bölümündeki sorumlular sadece moderatör değildir. Her biri Türkiye'de kendini ispatlamış birer coder olup, gönüllü olarak yardım vermektedir.
 
Üst
Alt