Çarpık Ryme

Charismax

Well-known member
Kullanıcı
Ne diyon hafız ya ?

fatih yazıyonda abi ne noktan ne virgülün var ne ayaksın ?

reis ben sesli konuşurken duraksadığımda kafamda virgül baloncugumu çıkıyor ? veya duraksadığımda konuşurken noktamı görüyosun bende nedir bu yazım hatası takıntınız ?

hee ondan diyon yani

hee la ondan diyom bi sus bit giriyom

iyi gir ne halt yersen ye bulaşma bana

ok bb

..

kafa zehir alide olmayan kadar fazla adrenalin.. pompalıyor canıma kanı kalbim hezimeti kendisine vaad ediyor.. pejmürde tipli adamlar kapımda geziyor.. sezgiler bitik hisslerim empatikliğe tepki veriyor..Fatih diyorlar napıyorsun sana bunlar hiç yakışmıyor hiçte iyi bir tarz degil yani gitmiyor..tamam siz istediniz diye kral olmuycam tamam lan sizin gönlünüz olsun diye eziklenip ağlamıycam dağlamıycam duyar kasıp yazmıycam parçalamıycam ahıtlanmıycam ölüm geldiğinde yas' tutmuycam..karaları baglıycam lakin yanına beyazı koyup renkleri konuşturmuycam.. nediyon sen ? benden başka ben yok fatih'den başka fetih icra eden yok ben başka ben benden sonraki benler taklitim buda benim taktiğim resmettiklerim yazdıklarımın içinde kayıp abicim..ara bul beni sen beni bulmadan ben çoktan buldum seni ebe sobe sobe ebe kör ebe değil bu açık gözle körü oynayan bebe.. insan olmamaya zorlayan şey ne ? kaybolan insanlık yok öldürülmüş morga taşınmış iyi günler kötülüklerin içinde kalmış gebe.. doğurtmak için lazım ebe seni çağırdım bi çıkarsana artık gelsin iyi günler önümüze..yapamıyorsun bunu bize sağlayıcı firma gibi dolanma ortada boşa harcanan müsvette gibisin oda en sonda çöpe atılır neticede.. iki hece lakin bir kelime faaaa diye ayırdıgın tih ile biten iki dudak arasında dilinden süzülen .. diişlerine değen embesillerin bile akıllarını yerine getiren.. kimdi o adam seni kendine getiren ?

ölüm kapını çalarda sen beklersin hala anlamazsın gelir alır gider seni efrahlara ' alemden aleme dolanır ruhun bedenin dururken birşeyden habersizce dünyada uyudugun yatagında.. azrail degilim haaşa silüetini alırım alemime gezdiririm umarsızca korku tünelimde.. uçar ruhun bedeninden sen anlamazsın ne oluyor dersin aniden ve sahiden yaptıklarıma sorabilirsin eskiden neler yapardım neler anlatsın sana bebeler şivelerimdeki heceler modern değil kulaga hoş gelen dantel işlemsi nameler.. size uzun gelen dizeler 3 dk'ya sığar eksik bile gelirler .. nefesine göre oturur ririmler beceremeyenler bu neydi gıı der geçerler ^^

Alt