Canavarları Avlamaya Hazır Olun – The Witcher: Old World Masaüstü Oyunu Geliyor

Fineas

Epik
Kullanıcı
Katılım
14 Mar 2018
Mesajlar
4,287
Tepkime puanı
4,885
Puanları
0
Konum
İzmir
Cinsiyet
Erkek
CD Projekt Red, The Witcher: Old World masaüstü oyununu geliştirmek için Go On Board ile işbirliği yaptı. Bu bahar Kickstarter‘a gelecek oyun 2022‘de karşımıza gelecek.


Go On Board‘un CD projeckt red için geliştireceği The Witcher: Old World oyunu, Rivialı Geralth‘tan önceki The Witcher dünyasında bir canavar avcısı olma heyecanını oyunseverlere yaşatacak.
Valhalla ve Titans oyunlarının mimarı ve Go On Board‘un kurucularından Lukasz Wozniak tarafından tasarlanan Old World, Geralt‘ın yaşadığı zamandan çok öncesinde geçecek. 2-5 kişilik macera oyununda oyuncular profesyonel canavar avcıları rolünü üstlenecekler ve büyücü okulundaki acımasız eğitimlerini tamamlayan avcıları olarak kıtayı kapsayan bir yolculuğa çıkacaklar. Oyuncuların zor seçimlerle karşılaşacakları, sözleşmeler yapacakları, canavarlarla savaşacakları yol boyunca okullarının onurunu korumak için kendilerini başka bir büyücüyle savaşırken bulabilecekler. Çünkü bu eski dünyada beş farklı okulun büyücüleriyle tanışacağız.The Witcher: Old World masaüstü oyunu için Mayıs ayında Kickstarter‘da kampanya başlatılacak. Kampanyanın başarılı olması halinde oyunun 2022 Nisan‘ında çıkması planlanıyor.
 
Üst
Alt