Antalya Toros Turizm

  • Konbuyu başlatan Eqe
  • Başlangıç tarihi
E

Eqe

Guest
Antalya Toros Turizm

antalya-toros-turizm.jpg


Akdeniz’in incisi olan Antalya halkının seyahatte severek tercih ettiği Antalya merkezli bir otobüs firmasıdır. Antalya ve çevre illerine seyahat edeceklerin tek adresi olan bu firma uygun fiyat ve kaliteli hizmeti ile yolcularını beklemektedir. Eğer ki sizlerde bu muhteşem doğa ve tarihi güzelliğe sahip olan şehre ulaşmak istiyorsanız Antalya Toros Turizm hizmetinizde.

Antalya Toros Turizm, şehir içi, şehir dışı, Uluslararası gezi turları, seminer, bayi toplantıları gibi tüm etkinliklerde ve organizasyonlarda otobüs veya servis hizmeti sunmaktadır. Bu hizmetleri hem lüks ve konforlu araçlarla hem de güler yüzlü alanında tecrübeli personeliyle sunmaktadır.

Antalya Toros Turizm İlkeleri

Gelişen ve yenilenen yapısıyla tüm Türkiye’de hizmet veren bir firma olmak.

İnsan güvenliğini her şeyin önüne koyarak hizmet vermek.

Sadece can sağlığını değil mal güvenliğini de sağlamak.

Kaliteden ödün vermeden yolcularına konforlu bir yolculuk sağlamak.

Kanunlara ve kurallara uyarak sektördeki yerini sağlamlaştırmak.

Haksız rekabete fırsat vermeden. Sadece kendi emeğinin karşılığını almak.

Tekelleşme karşısında yer almak.

Güler yüzlü ve kaliteli hizmeti bir prensip haline getirmek.

Antalya Toros Turizmin Yolcu Hizmetleri

İster çift kişilik ister tek kişi halinde yolculuk yapma imkanı sunar.

Yolculuk sırasında yolcuların kişisel ihtiyaçlarını karşılamaları için belirli periyodlar halinde anlaşmalı oldukları dinlenme tesislerinde yolcularına dinlenme imkanı sağlar.

Bilet alımlarında uygun fiyatlar ve ödeme kolaylıkları sağlar.

Bilet satın alma, bileti açığa alma, bileti iptal etme, bilet rezervasyonu yaptırma, açık bileti sefere çevirme ve buna benzer birçok işlemi müşterilerini şubelere gelmelerine gerek kalmadan online internet sistemi üzerinden veya telefonla iletişimleri sayesinde gerçekleştirme kolaylığı sağlar.

Lüks ve her tür teknolojiye sahip araçlarla yolcuların konforunu, rahatlığını ve güvenliğini sağlar.

Antalya Toros Turizmin Şubelerinin Bulunduğu Şehirler

Alanya, Ankara, Antalya, Bilecik, Bolu, Burdur, Isparta, İstanbul, İzmit, Konya, Kütahya, Sakarya.

Antalya Toros Turizm, yerel bir işletme olarak kurulduğu günden itibaren yüksek kalite hizmet anlayışı ve her zaman yüksek müşteri memnuniyeti prensipleri dâhilinde yolcu taşımacılığı sektöründe hizmet veren bir otobüs firmasıdır. Şirket geliş göstermekte olan, gelişim gösterirken insani değerlere ve çevreye saygısını koruyan bir otobüs firmasıdır. İlk zamanlarında fazla olmayan sefer sayılarını zamanla müşterilerinin memnuniyetini arttırmak için yükselten otobüs firması, “Alanya, Alibeyköy, Antalya, Bilecik, Bucak, Burdur, Gebze, İstanbul, İzmit, İzmir, Kütahya, Manavgat, Sakarya, Sandıklı, Serik” gibi ulaşım noktalarına yolcu taşımacılığı hizmeti sunmaktadır. Şirket, Şehir içi, Şehirlerarası, Uluslararası turistik geziler, seminer bayi toplantıları, sportif etkinlikler, özel kurumsal turlar gibi birçok hizmeti ile yolcu taşımacılığı hizmeti sunmaktadır. Antalya Toros Turizm, müşteri memnuniyetinin temelinin güler yüzlü ve kaliteli hizmet anlayışından geçtiğini benimseyerek, dolaylı ya da doğrudan kendisi ile çalışan personelini önce insan ilkesi ile korumakta, gelişmesine ve doğru hizmet vermesine katkı sağlamaktadır. Misyon ve vizyon prensipleri kapsamında gelişerek büyümeye devam etmeyi hedefleyen firma, modern dünyanın gerekliliklerini yerine getirebilmek için, otobüs filosunda bulunan otobüslerini her geçen gün teknik donanım bakımından yeterli hale getirmek için çalışmaktadır. İnsani değerler çerçevesinde gelişmeye ve büyümeye devam eden şirketin merkezi Antalya’dır.

Antalya Toros Turizm En Popüler Rotaları ve Fiyatları

Antalya Toros Turizm otobüs bileti fiyatları, Antalya Toros Turizm iletişim ve telefon numaraları, Antalya Toros Turizm otobüs seferleri ve yorumları NeredenNereye.com'da!
Popüler RotaFiyat
Sandıklı - Antalya40 TL
Sandıklı - Manavgat45 TL
Sandıklı - Burdur25 TL
Sandıklı - İstanbul (Anadolu)50 TL
Sandıklı - Sakarya45 TL


 
Üst
Alt