Anadolu Tufanbeyli Turizm

  • Konbuyu başlatan Eqe
  • Başlangıç tarihi
E

Eqe

Guest
Anadolu Tufanbeyli Turizm

anadolu-tufanbeyli-turizm.jpgAnadolu Tufanbeyli Turizm Otobüs Biletini hızlı ve güvenli bir şekilde satın almak ve firmanın tüm seferlerini görebilmek için; yukarıda bulunan “Nereden” – “Nereye” butonlarını doldurup, yolculuk yapmak istediğiniz tarihi seçerek “Ara” butonuna tıklayın!

Merkezi Adana olan firma, 2012 yılında kurulmuş ve ağırlıklı olarak tecrübeli şoförlerin yönettiği ilk ve tek şirket olma özelliği ile dikkat çekmektedir. Kurulduğu günden bugüne kaliteli icraatlara imza atmayı hedefleyen otobüs firması, gerçek anlamda kurumsallaşmaya ve profesyonelleşmeye giden yolda emin adımlarla ilerliyor.

Yenilikçi uygulamaları, ilkleri ve ilkeleriyle sektörün standartlarını belirlemeyi sürdüren firma, yenilikçi ve dinamik bir ekip ruhuyla hizmet vermeyi sürdürüyor. Eğitimi ve kaliteyi her şeyin önünde tutan şirket, geçmiş ve geleceği aynı potada birleştirmeyi hedefliyor.

Firma, uzun yolculukları en konforlu şekliyle gerçekleştirmek için tüm otobüslerinde en yüksek kalitede üretilen koltuk, tavan ve yan duvar döşemelerini tercih ediyor. Ergonomik koltuklar, terletmeyen yün bazlı kadife koltuk kumaşları, geniş diz mesafesi ile en uzun yolculuklarda bile benzersiz bir konfor yaşayabilmeniz mümkün. Bardak tutucuları ve ayak dayama üniteleri ile rahat bir yolculuk geçirebilirsiniz. Tüm otobüslerde bulunan koltuk başlıkları ve kulaklık kılıfları tek kullanımlık olup, otobüs sefere çıkmadan önce şirket personelleri tarafından değiştiriliyor. Ayrıca her koltuk üzerinde kişiye özel ayarlanabilir havalandırma ve aydınlatma sistemi de yer alıyor. Tufanbeyli Anadolu Turizm’in otobüslerinde, her mevsim hava koşulunda, yolcu kabininde ideal sıcaklık ve nem koşulunu sağlayan güçlü bir klima sistemi bulunuyor. Tüm otobüslerde yer alan bu hassas kontrollü klima, homojen ısı dağıtımı sağlıyor ve düşük ses seviyesiyle yolcuları rahatsız etmiyor.

Tufanbeyli Anadolu Turizm, misafirlerine konforlu bir yolculuğun yanı sıra, sahip olduğu özelliklerle keyifli bir seyahat deneyimlemelerini de sağlıyor. Tüm otobüslerde bulunan özel ses ve görüntü sistemi, DVD Player ve LCD ekran ile yolculara seyahat esnasında sinema keyfi yaşatılıyor. Ayrıca koltuklarda bulunan kulaklıklı sistem ile 8 kanallı müzik yayını da yapılabiliyor. Tüm bunların yanı sıra kaliteli servis anlayışıyla hazırlanan sıcak ve soğuk ikramlarda, uzun yolculukları keyifli hale dönüştürmenin bir başka yolu olarak karşımıza çıkıyor. Bununla birlikte isteğe bağlı olarak diyet ürünler de yolculara sunulan servis hizmetlerinden bir tanesi. Uzun yolculuklardan sıkılan misafirler için tüm otobüslerde günlük gazete ve Firmanın kurumsal yayını olan “Yolculuk” dergisi bulunuyor.

Tufanbeyli Anadolu Turizm ile Güvenli Yolculuk

• Ani Frenlerde Kaymayı Önleyen ABS Sistemi

• Karlı ve Buzlu Yollarda Patinajı Önleyen ASR Sistemi

• Otobüslerin Yoldan Çıkma ve Devrilme Riskini En Aza İndiren ESP Sistemi

• Frenlere Elektronik Olarak Daha Hızlı ve Daha Hassas Kumanda Edilebilen EBS Sistemi

• Bilgisayar Kontrolü ile Otobüsün Önceden Sabitlenmiş Hız Limitini Aşmasını Otomatik Olarak Engelleyen Sistem

• Performans ve Arızalar Hakkında Bilgileri 5 Dilde Kaptana Bildiren Sistem

• Dışarıdan Gelen Hava, Zararlı Gaz ve Alerjik Polenleri Tamamen Arındıran Filtre Sistemi

• Koltuklarda Bulunan Emniyet Kemeri

Sefer Düzenlediği İller

• Kayseri

• Gaziantep

• Samsun

• Mersin

• Yozgat

• Çorum

• Kahramanmaraş

• Adana

Tufanbeyli Anadolu Turizm Hakkında

Tufanbeyli Anadolu Turizm, Kahramanmaraş, Adana, Çorum, Mersin, Samsun ve Yozgat illeri arasındaki karşılıklı seferleriyle adını duyurmuş olan bir firmadır. Ulaşım sektörüne 2012 yılında başlamıştır. Son model araçlarıyla en kaliteli hizmeti sunan firma kısa sürede büyük başarılar elde etmiştir. İlk kurulduğunda kısa mesafelerde yol alan firma daha sonra ulaşım ağını genişleterek müşterilerine sonsuz hizmet sunmaya başlamıştır. Yolcu güvenliğini her şeyin önüne koyan firma yolcu güvenliğini sağlayabilmek için her türlü teknik donanıma sahiptir. Teknolojik gelişmeleri kurulduğu ilk yıldan beri takip ederek yeniliklerin öncüsü olmaya çalışmaktadır.

Kurulmasıyla sadece taşımacılık hizmetinde faydalı olmamıştır. Ayrıca bir çok işsiz gence de iş istihdamı sunmuştur. Firma için eğitim önemli bir noktadır. Bundan dolayı bünyesinde çalışan bilet satış sorumlusundan, muavinine, hostesine, şoförüne ve hatta yöneticilerine kadar her bireyi hizmet içi eğitimlere tabii tutarak müşteriler daha iyi hizmeti verebilmek için çalışmaktadır. Kaliteli ve güvenli ulaşımı bir ilke olarak benimseyen firma bu prensibini gerçekleştirebilmek için yoğun bir çalışma içerisindedir. Ahlaklı ve adaletli çalışmayı bir çalışma prensibi haline getirmiştir.

Tufanbeyli Anadolu Turizm Hedef Ve İlkeleri

Taşımacılık sektöründe sadece ülke içerisinde değil yurt dışında da hizmet vermek

Ulaşım sektöründeki var olan standartları yenileyerek bu standartları belirlemek

Referans marka olarak anılmak

Müşteri memnuniyetini her şeyin üstünde tutarak en üst seviyeye çıkartmak

Profesyonel kaptan şoförleri sayesinde yolcularına hızlı ve güvenli bir ulaşım sağlamak

Şuan sınırlı olan ulaşım ağını genişleterek tüm Türkiye'de hizmet vermek

Haksız kazanç, haksız rekabet ve tekelleşmenin karşısında durmak.

Tufanbeyli Anadolu Turizmin Seferleri

Birecik- Çorum Gaziantep- Çorum Kahramanmaraş- Çorum

Birecik- Gaziantep Gaziantep- Kayseri Kahramanmaraş- Kayseri

Birecik- Kahramanmaraş Gaziantep- Sarıkaya Kahramanmaraş- Sarıkaya

Birecik- Kayseri Gaziantep- Sorgun Kahramanmaraş- Sorgun

Birecik- Sarıkaya Gaziantep- Şanlıurfa Kahramanmaraş- Şanlıurfa

Birecik- Sorgun Gaziantep- Yozgat Kahramanmaraş- Yozgat

Birecik- Yozgat Şanlıurfa- Çorum Şanlıurfa- Yozgat

Kayser- Çorum Şanlıurfa- Kahramanmaraş Göksun- Çorum

Kayseri- Gaziantep Şanlıurfa- Gaziantep Göksun- Kahramanmaraş

Kayseri- Kahramanmaraş Şanlıurfa- Kayseri Göksun- Kayseri

Kayseri- Şanlıurfa Şanlıurfa- Sarıkaya Göksun- Yozgat

Kayseri- Yozgat Şanlıurfa- Sorgun

Anadolu Tufanbeyli Turizm En Popüler Rotaları ve Fiyatları

Anadolu Tufanbeyli Turizm otobüs bileti fiyatları, Anadolu Tufanbeyli Turizm iletişim ve telefon numaraları, Anadolu Tufanbeyli Turizm otobüs seferleri ve yorumları NeredenNereye.com'da!
Popüler RotaFiyat
Şanlıurfa - Göksun30 TL
Kayseri - Kahramanmaraş30 TL
Kayseri - Göksun25 TL
Kayseri - Gaziantep30 TL
Şanlıurfa - Kahramanmaraş25 TL


 
Üst
Alt