Alaşehir Sarıkız Turizm

  • Konbuyu başlatan Eqe
  • Başlangıç tarihi
E

Eqe

Guest
Alaşehir Sarıkız Turizm

alasehir-sarikiz-turizm.jpg


Alaşehir Sarıkız Turizm, Manisa merkezli bir otobüs firmasıdır. Manisalıların, Manisa’ya konforlu bir şekilde gitmek isteyenlerin ve Manisa’dan Türkiye’nin birçok iline gitmek isteyenlerin tercihleri arasında birinci sırada yer alan firma kaliteli ve güler yüzlü hizmetiyle sizin yanınızda. Alaşehir Sarıkız Turizm, Manisa’dan bir çok ile gün içinde karşılıklı seferleriyle hizmet sunmaktadır. Rahat ve son teknolojik araçlarıyla size güveli bir yolculuğun kapılarını açmaktadır. Özellikle de Manisa – İzmir arasında yolculuk yapmak isteyenlerin vazgeçilmez otobüs firmasıdır. Sizlerde Manisa’nın ve Manisa çevresindeki illere kalite ki, konforlu ve güvenli bir şekilde ulaşım sağlamak ve buraların muhteşem güzelliklerini yaşamak istiyorsanız tercihlerinizin birinci sırasına Alaşehir Sarıkız Turizm'i almalısınız.

Alaşehir Sarıkız Turizmin Misyon ve Vizyonları

Yolcularının istek ve ihtiyaçlarını tespit ederek en kısa süre içinde bu istek ve ihtiyaçlara cevap vererek onların memnuniyetlerini arttırmak. Beklenen memnuniyet derecesini sağlamak ve bu memnuniyetliğin devamlılığını sağlamak

En kaliteli ve konforlu hizmeti müşterilerine sunmak.

Ulaşım sektöründe öncü isimlerden biri olmak ve sektörde standartları belirleyici isimlerden biri olmak.

Yolcuların her türlü güvenliğini sağlamak ve tüm güvenlik tedbirlerini almak.

Müşteri devamlılığını sağlayabilmek için en konforlu hizmeti vermek.

Alaşehir Sarıkız Turizmin Yolcularına Sunduğu Hizmetler

Online işlemler sayesinde biletlerinizi satın alabilirsiniz. Rezervasyon yaptırabilir veya rezervasyonlarını iptal edebilirsiniz. Rezervasyonlarınızı seferlere bağlayabilirsiniz. Daha önce aldığınız biletleri açığa alabilir ve açık biletlerinizi seferlere bağlayabilirsiniz.

Araç içindeki ortak televizyonlar sayesinde tüm otobüsteki yolcularla aynı tv programı izleyebilir ya da kişisel televizyonlar sayesinde istediğiniz tv programını da izleyebilirsiniz. Ayrıca her koltuğa özel olan kulaklıklarla hem siz diğer yolcuları rahatsız etmezsiniz hem de diğer yolcuların izledikleri programların seslerini siz duymazsınız.

Araç içindeki yiyecek ve içecek ikramlarıyla müşterilerine eşsiz lezzetler sunar.

Alaşehir Sarıkız Turizmin Seferleri ve Şubeleri

Alaşehir – Afyon Alaşehir – Akçay

Alaşehir – Akhisar Alaşehir – Altınova

Alaşehir – Ankara Alaşehir – Antalya

Alaşehir – Ayvacık Alaşehir – Balıkesir

Alaşehir – Bergama Alaşehir – Burhaniye

Alaşehir – Bursa Alaşehir – Çanakkale

Alaşehir – Denizli Alaşehir – Dereköy

Alaşehir – Dikili Alaşehir – Isparta

Alaşehir – İstanbul Alaşehir – İzmir

Alaşehir – Yalova

Online Alaşehir Sarıkız Turizm otobüs bileti ararken karşınıza çıkan neredennereye sitemiz firmalar hakkında birçok bilgiyi de ayağınıza getiriyor. Hızlı ve pratik bir şekilde biletinizi sitemiz üzerinden satın alabilirsiniz. Arama kısmına seyahat edeceğiniz şehirleri ve tarihi girdikten sonra sorgulamanızı yapıp, sizin için en uygun bilet fiyatlarına sahip olan seferleri listeleyebilirsiniz. Seferler arasından seçiminizi yaptıktan sonra kolay yönlendirmeler ile bilet alımınızı tamamlayabilirsiniz. E-mail adresinize ve cep telefonunuza gelen mesajlar ile bilet alımınız onaylanmış olur. Firma kurulduğu günden bu yana seferlerinde her zaman yolcu emniyetini ön planda tutmuştur. Konforlu ve keyifli bir yolculuk sağlaması ile en çok tercih edilen firmalardan biridir. Özellikle Ege bölgesinde faaliyetlerini yoğun olarak sürdürmektedir. Firma, Denizli, İzmir, Ankara, Bursa, Çanakkale, Antalya, İstanbul ve Manisa illeri gibi daha birçok destinasyona hizmet veriyor. Kaliteli ve huzur dolu bir yolculuğun adreslerinden biri olan firma en ucuz otobüs bileti sahibi olma fırsatını sizlere sunuyor.

Dilediğiniz yerden firmanın tüm seferlerini görmek, bilet fiyatları arasında karşılaştırma yapmak ve güvenli bir şekilde bilet satın almak için mobil uygulamamızı da kullanabilirsiniz. AppStore ve Google PlayStore’da bulabileceğiniz uygulamayı ücretsiz olarak tüm akıllı cihazlarınıza indirebilirsiniz. Firma ile daha önce seyahat etmediyeseniz; hakkında bilgi edinmek için sitemizdeki sayfasına gelebilir ve burada yolculuklarında firmayı tercih etmiş olan müşterilerin tüm hizmetler hakkındaki değerlendirme ve yorumlarına ulaşabilirsiniz. Yolculuğunuz sonrasında dilerseniz siz de firma hakkında puanlama yapabilir ve yorumunuzu paylaşabilirsiniz.Alaşehir Sarıkız Turizm En Popüler Rotaları ve Fiyatları

Alaşehir Sarıkız Turizm otobüs bileti fiyatları, Alaşehir Sarıkız Turizm iletişim ve telefon numaraları, Alaşehir Sarıkız Turizm otobüs seferleri ve yorumları NeredenNereye.com'da!
Popüler RotaFiyat
Turgutlu - Alaşehir17 TL
Salihli - Alaşehir10 TL
İzmir - Ahmetli8 TL
İzmir - Salihli14 TL
İzmir - Turgutlu10 TL
 
Üst
Alt