Adıyaman Ünal Turizm

  • Konbuyu başlatan Eqe
  • Başlangıç tarihi
E

Eqe

Guest
[h=1]Adıyaman Ünal Turizm[/h]
adiyaman-unal.jpg

51 yıl önce ulaşım sektöründe hizmet vermeye başlayan şirket sizin için konforlu bir ulaşımın kapılarını ardına kadar açmaktadır. Sürekli yenilenen kaliteli hizmet yapısıyla ulaşım sektörünün öncü isimlerin standartlarını yakalamış ve sektöre kendi standartlarını koymaya başlamıştır. Firma geniş koltukları, benzersiz hizmeti ve güler yüz politikasıyla sizlere hiçbir yerde ulaşamayacağınız bir hizmeti sunmaktadır. Koltukların oturma yerlerinin geniş olması ve koltuklar arasındaki mesafenin uzak olmasıyla koltuğunuzu yatar pozisyonda diğer yolcuları rahatsız etmeyecek şekilde gönül rahatlığıyla kullanabilmenizden dolayı rahat bir yolculuk imkanı sağlamaktadır.

Firmanın Misyon ve Vizyonu

• Araştırmacı ve geliştirmeci yapısıyla müşterilerine en iyi hizmeti sunmak

• Yolcularına kaliteli ve konforlu bir yolculuk hizmeti sunmak

• Yolcularına güvenli yolculuğun garantisini vererek onları ulaşmak istedikleri yerlere en güvenli şekilde ulaştırmak

• Herhangi bir sosyal statü ayrımı yapmadan tüm yolcularına eşit davranmak ve aynı hizmeti sunmak

• Haksız rekabete karşı gelerek tekelleşmenin karşısında durmak

• Hukuk kurallarına uyarak tüm yolcularının haklarını güvence altına almak

• Alanlarında tecrübeli, güler yüzlü şoför ve muavinlerle yolcularına en kaliteli hizmeti sunmak

• Ulaşım sektöründe mükemmeliyetçiliği yakalamak ve bu yolda ilerlemek

• Tüm bu ilkelere uymak ve bu ilkelerin de ötesine geçerek en konforlu ulaşımın tek adresi olmak

Firmanın Müşterilerine Sunduğu Hizmetler

• Koltuk arkalarında yer alan dokunmatik ve kişisel televizyon üniteleriyle yolculuğunuzu eğlenceli bir hale getirmektedir.

• Televizyon ünitelerinin içinde yer alan film seçenekleri yolculuk esnasında sıkılmamanızı sağlar.

• Her yolcuya özel kulaklık seçeneği sayesinde yolcular filmlerini izlerken ve müziklerini dinlerken diğer yolcuları rahatsız etmez.

• Yolculuk sırasında sınırsız yiyecek ve içecek ikramlarıyla müşterilerin her türlü ihtiyacı karşılanmaktadır.

• Araç içinde sınırsız internet seçeneğiyle yolculuğunuz sırasında istediğiniz gibi internette gezinebilirsiniz.

Firma, İstanbul, İzmir ve Ankara başta olmak üzere toplam 21 ile ulaşım hizmeti götürüyor. Ayrıca bu illerin bazı ilçelerine de otobüs seferi sağlıyor.

Otobüslerin araç özelliklerine bakacak olursanız, firma, yolcuların konforu için her türlü yeniliği getiriyor. Turizm şirketinin tüm araçlarında koltuk arkası dokunmatik ekran, sınırsız ikram ve internet bulunuyor. Adıyaman’a uzak bir destinasyondan seyahat edenler için koltuk arkası dokunmatik ekran olmazsa olmaz bir özelliktir. Siz de bu ekran sayesinde yol boyunca zevkinize özel aksiyon, gerilim ya da komedi türünde filmler seyredebilir, rock, pop, rap, jazz gibi her havadan müzikler dinleyebilirsiniz. Firma araçları içerisinde bulunan bu ekranlara usb bağlantı aracılığı ile kendi multimedyanızı da kullanabilirsiniz.

Alacağınız online otobüs bileti ile kendinizi evinizde gibi hissedeceksiniz. Yolculuk uzun ya da kısa olsun fark etmez, otobüsün servis elemanları, dilediğiniz an, atıştırmalık ve içecekler ile ikramlarını sunuyor. Yine otobüs firmasının sağlamış olduğu sınırsız internet keyfi de sosyal ağlardan ve iletişimden kopmadan, gelişmelerden haberdar olmanıza imkan sağlıyor. Ankara Gaziantep otobüs bileti alımlarınız için bu firma dışında birçok firmayı karşılaştırarak en uygun fiyata sahip firmadan biletinizi satın alabilirsiniz. Bu otobüs firması ile daha önce seyahat eden kullanıcıların yorumlarını aşağıda görebilirsiniz. Yorumlar sayesinde firma ile ilgili fikir edinebilirsiniz. Genel olarak yolcularından yüksek puan ve iyi yorumlar almayı başaran şirkete, yolculuğunuz sonrası 5 puanlık bir oy verme işlemi ile puanlama yapabilir, yorum yazabilirsiniz.


Firmanın Şubeleri

Adana Amasya Besni

Adıyaman Ankara Beşikdüzü

Afyon Antalya Beyşehir

Aksaray Aydın Bulancak

Alanya Batman Bursa

Çarşamba Denizli Didim

Diyarbakır Ereğli Eskişehir

Fatsa Giresun Gebze

Havza Isparta İnegöl

İstanbul İzmit İstanbul

Kayseri Kırıkkale Kırşehir

Konya Malatya Manisa vb.

[h=2]Adıyaman Ünal Turizm En Popüler Rotaları ve Fiyatları[/h]
Adıyaman Ünal Turizm otobüs bileti fiyatları, Adıyaman Ünal Turizm iletişim ve telefon numaraları, Adıyaman Ünal Turizm otobüs seferleri ve yorumları NeredenNereye.com'da!
Popüler RotaFiyat
Adana - Adıyaman40 TL
Adana - Kahta35 TL
Adıyaman - Adana40 TL
Mersin - Adıyaman50 TL
Mersin - Kahta40 TL


 
Üst
Alt